Solo madencilik nedir?

Tolga6_6

Centipat
Daha fazla  
60mhs adam Ethereum blok buluyor bir ayda 6 kart daha almış, istatistiklere bakıyorum 300 mhs ETC bulamayan adamda çok 150 mhs günde 2 blok haftada 4 blok alayı. Bu ne saçmalık?

60mhs adam Ethereum blok buluyor bir ayda 6 kart daha almış, istatistiklere bakıyorum 300 mhs ETC bulamayan adamda çok 150 mhs günde 2 blok haftada 4 blok alayı. Bu ne saçmalık?

Neden saçma olsun ki? Şans işi. Garanti paramı alayım veya tek başıma blok bulma ihtimalim beni tatmin etmez dersem bir havuz ile kazım yaparım. Havuzun kazım gücü arttıkça blok bulma ihtimali de artar, bulunan paylaşılır ve gelir neredeyse kaçınılmaz olur. Soloda ise tamamen şans işi. -diğeri de biraz öyle ancak büyük sayılar kanunu gereği blok bulmak kaçınılmaz oluyor-

Son düzenleme:
Ben baktım büyük madenci günlük saatlik hatta orantıya luck ına bakıp payını alıp çıkıyo soloda kazanan şanslı kesim 150mhs 500mhs ciler kartının 3 aylık karını koyuyo 3 haftada sıralı sıralı blokları indiriyo. Cortex dışında öyle üst üste blok bulmak imkansız bal yemiş solo yapanlar
600 700mhs adam ravrn ergo hatta etc de eli boş bekliyo mal derim bekleyen beleş kart elektirik bulmuş yada zengin

Yeni konular

Geri
Yukarı