Somatch'te cihaz banlandı

İşletim sistemi
Android

txch00

Hectopat
Daha fazla  
Somatch uygulamasını ilk defa indiriyorum ve ilk defa üye oluyorum. Hem Google ile üye olmayı hem de telefonla SMS yolundan kaydolmayı denedim. İkisinde de başarısız oldum. Sürekli aynı hatayı veriyor. Kullandığım cihaz Samsung Note 9.

Çözüm yolu önerecek kimse yok mu?

Son düzenleme:
Somatch uygulamasını ilk defa indiriyorum ve ilk defa üye oluyorum. Hem Google ile üye olmayı hem de telefonla SMS yolundan kaydolmayı denedim. İkisinde de başarısız oldum. Sürekli aynı hatayı veriyor. Kullandığım cihaz Samsung Note 9.

Çözüm yolu önerecek kimse yok mu?

Somatch uygulamasında üyelik oluşturma işleminde sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz:
  • Uygulamayı güncelleyin. Somatch uygulamasının en son sürümünü kullanıyorsanız, sorunun nedeni uygulamanın kendisinde olabilir. Bu nedenle, uygulamayı güncellemeyi deneyin.
  • Cihazınızı yeniden başlatın. Cihazınızı yeniden başlatmak, bazı durumlarda sorunları çözebilir. Bu nedenle, cihazınızı yeniden başlatmayı deneyin.
  • Cihazınızın internet bağlantısını kontrol edin. Cihazınızın internet bağlantısı yoksa, üyelik oluşturma işlemini gerçekleştiremezsiniz. Bu nedenle, cihazınızın internet bağlantısını kontrol edin.
  • Cihazınızın tarih ve saat ayarlarını kontrol edin. Cihazınızın tarih ve saat ayarları yanlışsa, üyelik oluşturma işlemini gerçekleştiremezsiniz. Bu nedenle, cihazınızın tarih ve saat ayarlarını kontrol edin.
Bu adımları denedikten sonra hala sorun yaşıyorsanız, Somatch uygulamasının destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.
Özellikle Samsung Note 9 cihazında sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz:
  • Uygulamayı Güvenli Modda başlatmayı deneyin. Güvenli Modda, uygulamanın üçüncü taraf eklentileri ve ayarları devre dışı bırakılır. Bu nedenle, uygulamayı Güvenli Modda başlatarak sorunun nedeninin üçüncü taraf bir eklenti veya ayar olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Güvenli Modda başlatmak için, cihazınızı kapatın ve ardından güç tuşuna basılı tutun. Ekranda Güç kapat yazısını gördüğünüzde, güç tuşunu bırakın ve ardından Ses kısma tuşuna basılı tutun. Ekranda Güvenli Mod yazısını gördüğünüzde, güç tuşunu bırakın.
  • Uygulamanın önbelleğini ve verilerini temizlemeyi deneyin.Uygulamanın önbelleği ve verileri, uygulamanın düzgün çalışmasını engelleyen sorunlara neden olabilir. Bu nedenle, uygulamanın önbelleğini ve verilerini temizlemeyi deneyin. Uygulamanın önbelleğini ve verilerini temizlemek için, aşağıdaki adımları izleyin:
    • Ayarlar uygulamasını açın.
    • Uygulamalar ve bildirimler'e dokunun.
    • Somatch'a dokunun.
    • Depolama ve önbellek'e dokunun.
    • Önbelleği temizle'ye dokunun.
    • Verileri temizle'ye dokunun.
  • Uygulamayı yeniden yüklemeyi deneyin. Yukarıdaki adımları denediyseniz ve hala sorun yaşıyorsanız, uygulamayı yeniden yüklemeyi deneyin. Uygulamayı yeniden yüklemek için, Google Play Store'dan uygulamayı kaldırın ve ardından tekrar yükleyin.
Bu adımları denedikten sonra hala sorun yaşıyorsanız, Somatch uygulamasının destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı