SOMIC 936N 7.1 Kulaklık alınır mı?

plexies

Hectopat
Merhabalar kulaklığım bozulduğu için yeni bir kulaklık alacağım PC Hocasının videosunda gördüm çok kaliteli ve güzel duruyor sizce alınır mı? Fiyatı da çok uygun. Dışa sesi kapatması bence çok güzel bir olay. Lütfen yorumlarınızı belirtin. Ayrıca banggood'a güvenilir mi? Onu da söylerseniz sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kulaklık yerine Corsair HS50 daha mantıklı.
PC Hocası dediğimiz kanal her ürünü öven sponsor kanalı bunların videolarını ciddiye almamanızı öneriyorum.
Kulağımı tamamen kapatan birşeyler arıyorum dışa sesi tamamen kesecek. Varmı acaba başka öneriniz?

Somic marka ülkemizde tanınmamış olduğu için önyargılı oluyor insanlarımız
Kendim somic g941 kulaklık kullanıyorum şuana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım bana kalırsa ülkemizdeki Snoopy marka ve MSI da bile aynı model olan ürünün üreticisi somic olması lazım

Dosya Ekleri

• 15685787301811804644590.jpg
    15685787301811804644590.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 122
Bu kulaklık yerine Corsair HS50 daha mantıklı.
PC Hocası dediğimiz kanal her ürünü öven sponsor kanalı bunların videolarını ciddiye almamanızı öneriyorum.
Benim açtığım konuda yardımcı olmuştun Allah razı olsun.
Ama bu konuda cevabım şu;
Bir ürünü denemeden yorum yapma, PC hocasına da laf atma. Bu adam kullanım ömrü ile ilgili bir şey demiyor. Yaptığı incelemeler de çok iyi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı