Son 6 ay kala TYT'de 700k sıralama yapılır mı?

İroniyi anladım dostum ancak dalga geçmenin de bir anlamı yok.
Kolayca yapılacak bir sıra olsaydı emin olun 3 milyon kişiden 700.000 kişi baraj altı kalmazdı.
Siz bu sınava girdiniz mi, girdiyseniz nasıl bir sıralama elde ettiniz?
Bu tür basitmiş gibi gösteren yorumları okuyunca öğrenciler, sınavı çantada keklik zannedip ilk zorlukta pes edebiliyorlar. 100K için ciddi bir çaba gerekiyor.

:D Dalga geçme yok ortada, arkadaşa çalışırsa yapabileceğini söylüyorum. Genelde Baraj altında kalanlar için hiç bir kitaba bakmayan, lisede derslere hiç değer vermeyen, hatta sınıftan ucu ucuna ortalamayla geçen insanlar olduğu bir gerçek. 3 Milyon kişinin önemli bir kitlesi bunlar ve şansını öylesine denemeye giren kitle oluyor. Çalışırsan 100K'yı yapamayacak biri gösterin lütfen bana, hocam 3 ayda biten konulardan bahsediyoruz. 6 Ayda TYT'yi bitirir, üstüne 3 ay boyunca her konu için ayrı ayrı test çözersin. Sorunuza cevap verecek olursam, hayır girmedim, bunu anlamam için girmeme gerek yok deneme sınavları ve testler var.
Üniversite sınavına girip ondan sonra yorum yapmanızı tavsiye ederim.
Hayır, bunu anlamak için girmene gerek var. ÖSYM'nin yaptığı soruları insanın aklı lacak bir biçimde değil. 2021'de üniversiteye yerleştim, 25 matematik ile 50.000'e yerleştim.
2022'de 25 matematik ile 50.000'e yerleşebilirseniz sizi cidden tebrik edeceğim. Sınavlar hiçbir zaman birbirini tutmuyor. Son 60 ila 70 yılın en zor üniversite sınavı 2021'de yapıldı, kim bilebilirdi ki?

Hayır, bunu anlamak için girmene gerek var. ÖSYM'nin yaptığı soruları insanın aklı lacak bir biçimde değil. 2021'de üniversiteye yerleştim, 25 matematik ile 50.000'e yerleştim.
2022'de 25 matematik ile 50.000'e yerleşebilirseniz sizi cidden tebrik edeceğim. Sınavlar hiçbir zaman birbirini tutmuyor. Son 60 ila 70 yılın en zor üniversite sınavı 2021'de yapıldı, kim bilebilirdi ki?
Doğru, 2021'in YKS'si gerçekten bayağı bir zordu.

Her yıl YKS sorularına yayınlandıktan sonra bakıyorum. O anki stresi yaşamamı tavsiye ediyorsanız, kötü bir şey ve insana hatalar yaptırabilir, orası doğru.
Hayır, bunu anlamak için girmene gerek var. ÖSYM'nin yaptığı soruları insanın aklını alacak bir biçimde değil. 2021'de üniversiteye yerleştim 25 matematik ile 50.000'e yerleştim.
Kaçıncı girişiniz? hangi bölüme gittiniz? bu yıl 25 net ile 50K değil belki 100-150K falan. Barajı kaldırmaları yüzünden bayağı kişi girdi maalesef. 2021 Soruları zordu.

Geri
Yukarı