Son 6 ay kala TYT'de 700k sıralama yapılır mı?

Özellikle matematik gibi dersler zor ve uğraştırıcı olacaktır.
Çoğu insan emin ol matematikte terliyor veya soruları es geçiyor. Soruların kat sayıları belirli bir değerde olsa bile az yapılan veya yapılmayan soruların standart sapma ile değeri bir tık daha fazla oluyor.
Ayrıca, matematik ezberlenecek bir ders değildir, eşek gibi çalışmaktan başka çaren yok.
Bu ülkede 3.000.000 kişiden 700.000 kişi baraj altı kalıyor ve kalmaya devam edecek.

Özellikle matematik gibi dersler zor ve uğraştırıcı olacaktır.
Çoğu insan emin ol matematikte terliyor veya soruları es geçiyor. Soruların kat sayıları belirli bir değerde olsa bile az yapılan veya yapılmayan soruların standart sapma ile değeri bir tık daha fazla oluyor.
Ayrıca, matematik ezberlenecek bir ders değildir, eşek gibi çalışmaktan başka çaren yok.
Bu ülkede 3.000.000 kişiden 700.000 kişi baraj altı kalıyor ve kalmaya devam edecek.

Baraj kalkmadı mı ya? :)

İroniyi anladım dostum ancak dalga geçmeninde bir anlamı yok.
Kolayaca yapılacak bir sıra olsaydı emin olun 3 milyon kişiden 700.000 kişi baraj altı kalmazdı.
Siz bu sınava girdiniz mi, girdiyseniz nasıl bir sıralama elde ettiniz?
:D Dalga geçme niyetim yok. Arkadaşa çalışırsa yapabileceğini söylüyorum. Genelde Baraj altında kalanların hiç bir kitaba bakmayan, lisede derslere hiç değer vermeyen, hatta sınıftan ucu ucuna ortalamayla geçen insanlar olduğu bir gerçek. Hocam 3 ayda biten konulardan bahsediyoruz. 6 Ayda TYT'yi bitirir, üstüne 3 ay boyunca her konu için ayrı ayrı test çözersin. Sorunuza cevap verecek olursam, hayır girmedim, bunu anlamam için girmeme gerek yok deneme sınavları ve testler var.

Aktif çok temel haberiniz olsun 2+2 ile başlıyor.
Arkadaş matematiğim sıfır yazmış. Sıfırdan başlayacak biri için güzel bir kaynak hiç değilse antrenmanlarla matematik 1 gibi işleme boğmuyor çok. Eğer sıfır değilse bir tık daha iyi olan Karekök Sıfır'ı da alabilir.

Geri
Yukarı