Son günlerde internetin yavaşlaması

Fiber harici olduğunda Vodafone ya da Türk Telekom alın rahatınıza bakın. Ben Türk Telekom kullanıyorum VDSL 50 MB'den düşüş yok ( 48 çıkıyor tabii küsurat ). Vodafone'u da tanıdıklarım fiber haricinde en iyisi diyorlar denemedim. Fiber de Kablonet yoksa Turkcell alırsın.

Türk Telekom kullanıyorum bende VDSL kullanıyorum daha önceden olmayan bu sorun son 2 gündür var. Aşırı fazla kesinti, packet loss vs. yaşıyorum. Sizde de aynı sorun var mı veya aranızda çözeniniz var mı?

Millenicom kullanıcısıyım 1 haftadır aynı durumdayım. Arıyorum, şikayet oluşturuyorum 1 saat geçiyor sorununuz giderilmiştir diyerek kapatıyorlar şikayeti. Ben abonelik iptali için şikayet oluşturdum, ancak böyle düzeltirler.

Bazenleri siteler yüklenmiyor ve DSL ışığı yanmasına rağmen internet'de kopmalar oluyordu, Modem arayüzünden DNS'imi Google DNS'i ile değiştirdim ve son iki gündür sorunsuz kullanıyorum. (İSS: Türknet.)

Ben türk telekom altyapısından superonline kullanıyorum. Genel olarak bir sıkıntı yok ama ara sıra oluyor. Bu da superonline kaynaklı değil modem kaynaklıdır. Bazı arkadaşlar bu durumda direkt iss e suç atıyor. Bu tarz yavaşlama olduğunda yapmanız gereken modemi kapatıp tüm kabloları sökün 1 dk bekleyin geri takın tüm ışıklar gelene bekleyin tekrar kontrol edin

Ben türk telekom altyapısından superonline kullanıyorum. Genel olarak bir sıkıntı yok ama ara sıra oluyor. Bu da superonline kaynaklı değil modem kaynaklıdır. Bazı arkadaşlar bu durumda direkt iss e suç atıyor. Bu tarz yavaşlama olduğunda yapmanız gereken modemi kapatıp tüm kabloları sökün 1 dk bekleyin geri takın tüm ışıklar gelene bekleyin tekrar kontrol edin
İnanın 2 gündür 30 kere yapmışımdır. Düzelmiyor. Bazen internet bağlantısı yok bile diyor 2 saniye sonra hemen geliyor. Milisaniyelik kesintiler aşırı fazla ve hissediliyor da. Discord'da müzik botunun sesinin 2 saniyede bir 0.5 saniye veya 1 saniye kesilip tekrar geri gelmesi gibi. Yeni eve geçince düzelmezse arıza kaydı oluşturup çözen kadar bırakmayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı