Son sene dershaneye gidilir mi?

Drdree

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba şu an açık lise okuyorum 10. sınıfın başında açığa geçtim. Şu an 11 bitti ve son seneme gireceğim. Çoğu konuyu bilmiyorum dershaneye gitmeli miyim? Mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba şu an açık lise okuyorum 10. sınıfın başında açığa geçtim. Şu an 11 bitti ve son seneme gireceğim. Çoğu konuyu bilmiyorum dershaneye gitmeli miyim? Mantıklı mı?

Düzgün bir dershane size büyük katkıda bulunur. Yaz tatilinde gitmeye başlayın TYT anlatıyorlar önce sonrasında sene başlarında TYT'ye devam edip 2. döneme yakın AYT başlanır bence sizin için verimli olur.

Gitme mümkünse bir iPad veya kalemli herhangi bir tablet al evde çalış. Kitapta almana gerek yok böylece tablete PDF indir. YouTube bulabileceğin bir dershaneden çok daha iyi. Herhangi bir dershanenin denemelerine kaydol haftalık denemeye gir. Yerinde olsam tableti alır yanına ekstra branş denemeleri alır kütüphaneye gider orada çalışırım. Dershaneye gittim ve çok pişmanım tamamen zaman kaybı.

Dershane okul gibi bir ortam. Tamamen vakit kaybı. Dershaneye vereceğiniz parayla birebir özel derste daha çok verim alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı