Çözüldü Son tam şarjdan beri kullanım süresini gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sadeceadım

Zeptopat
Normalde One UI 5.1'deki gibiydi sonra böyle oldu.
Screenshot_20240330_205433_Device care.jpg

Çözüm
Normalde One UI 5.1'deki gibiydi sonra böyle oldu.Eki Görüntüle 2154678

Bir önceki sayfaya gidin (Ayarlardaki Pil kısmına tıklayınca gelen ilk sayfa) orada grafiğin üstünde "Bugün" yazan yazının yanındaki oka tıklayınca son şarjdan bu yana kısmı çıkıyor.

Not: Ben güncelleme yaptım One UI 6.1 kullanıyorum ve son şarjdan bu yana menüsü halen var dediğim yerden bakarsanız.
Otomatik güncelleme açık Play Store

Play Store'daki değil o uygulama güncellemeleri için. Samsung'un kendi ayarlarında böyle bir seçenek varsa ve aktifse o şekilde olmuştur. Yoksa normalde güncelleme gelince bilgilendirir ve sorar.

Gerçi şimdi baktım güncelleme menüsünde güncellemeyi otomatik Wifi ağına bağlıyken "indirme" var ama "otomatik güncellemeyi kurma" gibi bir seçenek yok. Siz farkında olmadan indirilen güncelleme dosyasını kurması için tıklamış olabilir misiniz?

Play Store'daki değil o uygulama güncellemeleri için. Samsung'un kendi ayarlarında böyle bir seçenek varsa ve aktifse o şekilde olmuştur. Yoksa normalde güncelleme gelince bilgilendirir ve sorar.

Gerçi şimdi baktım güncelleme menüsünde güncellemeyi otomatik Wi-Fi ağına bağlıyken "indirme" var ama "otomatik güncellemeyi kurma" gibi bir seçenek yok. Siz farkında olmadan indirilen güncelleme dosyasını kurması için tıklamış olabilir misiniz?

Telefonum hâlâ One UI 5.1

Telefonum hâlâ One UI 5.1

Anladım o zaman bir değişiklik olmamıştır siz farkında olmadan Son Şarjdan Bu yana yerine Bugüne tıklamışsınızdır ve o şekilde kalmıştır diye tahmin ediyorum. Güncelleme gelmeden arayüzünüzde herhangi bir şeyin değişmemesi lazım.

Geri
Yukarı