Son zamanlarda gerçek ortamda ilginç rüyalar görüyorum

Zaten bilerek yapıyorum. Böyle ilginç şeyler hoşuma gidiyor.

Bende ürküyorum da meraktan yapıyorum. Belki astral seyahat da yaparım fakat onu denemek aklıma gelmedi.

Zaten erken yatıp erken kalkıyorum. Akşam olunca yatıp sabahın ilk ışıklarında ayaktayım. Ayrıca bunun çözümü sırt üstü yatmak yerine yan yatmak.

Zaten amacım bu, bilerek sırt üstü yatıp o ana gitmeye çalışıyorum.

Tamam.
Mazoşist misiniz acaba?

Hocam bir bakın isterseniz. Sizin durumla epey uyuşuyor. Sizinki kadar olmasa da arada benimde başıma geldiği olmuştur. Sık oyun oynamakla ilgisi olabileceğine dair bir kaç yazı okumuştum. Beynimizin ekrandaki dünyaya odaklanmakla aynı mantıkta bir yaklaşım sergilediğini ve bu tip şeyler yaşanabileceği gibi şeyler yazıyordu. Bulursam paylaşırım.

Rüya ve uyanıklık arasında kaldığınız için gerçeklik ile karışık rüya görüyorsunuz. Korkulucak bir şey değil bence, hatta iyi bir deneyim.

Hocam bir bakın isterseniz. Sizin durumla epey uyuşuyor. Sizinki kadar olmasa da arada benimde başıma geldiği olmuştur. Sık oyun oynamakla ilgisi olabileceğine dair bir kaç yazı okumuştum. Beynimizin ekrandaki dünyaya odaklanmakla aynı mantıkta bir yaklaşım sergilediğini ve bu tip şeyler yaşanabileceği gibi şeyler yazıyordu. Bulursam paylaşırım.
Aynı şey değil yaşadığı durum bu.

Toprak seni istiyor arkadaşım, hepimiz gibi.

Bunu yapmaktan vazgeçmeni öneririm, hayatını etkileyecek bir şey görmen de muhtemel bir ihtimal.

Ben yüzüm sağa doğru bakacak şekilde gövdemin üstüne yatıyorum. Pek rüya görmem ama bir rüyam gerçekten çok güzeldi, ne yazık ki anlatabileceğim bir şey değil 😅.

Rüyalar, doğaüstü güçlerle ilgili düşünceler insanı bozabilir, benim gibi bozulabilirsin.

Bunu yapmaya devam etmeni tavsiye etmem, kim bilir? Belki bugün yatman sonucu "Öngörülemeyen Sonuçlar" ile karşılaşabilirsin...

Geri
Yukarı