Psikolojimi bozacak rüyalar görüyorum

Eroniga

Yoctopat
Çoğunlukla bir kızla el ele tutuştuğum, ona sarıldığım, onunla çok güzel vakit geçirdiğim ama final kısmında benden ayrılıp gittiğini, hatta onun sonunda bir oyuncak bebeğe dönüştüğünü falan görüyorum. Bu tarz rüyalar görüyorum, küçüklüğümden beri böyle. Bütün bunlar hayatımda bana yapılan zorbalıklar, dışlanmalar yüzünden mi? Gerçekten çok ağır psikolojik travma geçiriyorum. Bugün de böyle bir rüya gördüm, kalktığımda ağladım hüngür hüngür. Sadece bu da değil, genel hayatım rezalet benim. Bunları buraya yazmak istemiyorum. Artık bu rüyalardan bıktım 😭

19 yaşındayım

Hocam hep ben insanların ayağına gittim onlar beni istemedi ben n'apayim başka ☹️
2-3 kişiye mahkum değilsiniz hocam. Sosyal aktivitelere katılıp yeni arkadaslar edinebilirsiniz. Ayağına gitmek terimi lisede felan kaldı bana göre. Üniversite okuyorsanız çok böyle bir durum olacağını sanmıyorum, çeteleşme v.s olmadığı için.

Sen yumruğunu masaya vurmadıkça hayatında bir şeyler değişmez. Hayata karşı bir tavır koymalısın. Ha hayat denen yolda tek başına da yürünmez birkaç tane arkadaş edin gerçekten güvenebileceğin.

Çok zor durumdaysan bir psikoloğa görün kendini anlatmak ve alacağın tavsiyeler iyi gelebilir.

Hocam aman sakın!

1688648898644.png

Ya bir git nediyon Allah aşkına.

Asıl sorun orada zaten. Ülkenin ekonomik durumuna bakılırsa anca buradan affedersin b*k çıkarım.

Az gurur yap be kanka kendine. Annem babam beni 19 yaşımda dövecek ve ben o evde oturacağım. İmkanı yok.

Okumuyorsan git çalış para kazan üniversiteye hazırlanıyorsan katlanacaksın mecbur.

Şehir dışına yazmanı öneriyorum.

Geri
Yukarı