Son zamanlarda ISS'lerde ping oluyor

emirmertbaserr

Centipat
Yer
Amsterdam
Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda oyun oynayamaz hale geldim ve araştırmaya başladım. Truckers MP, CS:GO, Valorant gibi oyunlarda yüksek pinglere çıkıyordum son zamanlarda bu durumu yaşayan ve çözüme kavuşturan arkadaşlarımız var mı acaba? Müşteri hizmetlerini aradım kadın resmen o zaman yurt içi oynayın beyefendi dedi. Saçmalığın boyutu çok büyük, aşağıya oyunlarda aldığım ping değerlerini bırakıyorum.

Truckers MP (ProMods) = 450 - 570ms.
Valorant (Frankfurt) = 380 - 400ms.
CS:GO (varşova) = 600 - 650ms.

Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda oyun oynayamaz hale geldim ve araştırmaya başladım. Truckers MP, CS:GO, Valorant gibi oyunlarda yüksek pinglere çıkıyordum son zamanlarda bu durumu yaşayan ve çözüme kavuşturan arkadaşlarımız var mı acaba? Müşteri hizmetlerini aradım kadın resmen o zaman yurt içi oynayın beyefendi dedi. Saçmalığın boyutu çok büyük, aşağıya oyunlarda aldığım ping değerlerini bırakıyorum.

Truckers MP (ProMods) = 450 - 570ms.
Valorant (Frankfurt) = 380 - 400ms.
CS:GO (varşova) = 600 - 650ms.
ISS ile görüşün olumlu sonuç alırmısınız bilemem ama yapabileceğiniz tek şey bu başka birşey yapamazsınız.

ISS ile görüşün olumlu sonuç alır mısınız bilemem ama yapabileceğiniz tek şey bu başka bir şey yapamazsınız.

ISS ile görüşme sağladım, kendileri "o zaman yurt içi oynayın beyefendi" deyip geçiştirdi. Toplamda 25. ping ile alakalı arayışım oldu fakat herhangi bir çözüm yoluna girilmedi.

Şikayet var üzerinden şikayet edebilirsiniz eğer size sunması gerektiği hızı sunamıyorsa gerekli yerlere şikayetlerinizi iletin.

Yurt içi değerlerim çok iyiymiş bu yüzden diğer oyun sunucuları üzerinden karışamıyorlarmış. Yurt dışı çıkışınız kötü yani diyorum bu sefer de öyle bir şey yok gibi kıvırıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı