Son zamanlarda niye bu kadar toxic akımlar çıkıyor?

• Konuyu başlatan Hof
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 2B
Saydığınız bütün "akımlar" yorum bile yapılmayacak kadar salakça şeylere yazılıyor. (Yani ilk çıkış zamanlarında öyleydi, şimdi insanlar durduk yerde de söylüyor.)

- Herkes ayak numarasını söylesin.

- 31.

Aklıma spesifik bir örnek gelmediği için bu örneği verdim. "İzahı olmayan konuların mizahı olur" genel felsefesi bu.

CU ise çok farklı ve toxic değil. Neye göre toxic bilmiyorum ama Cum'ın kısaltması işte. Belki şu yüzden toxic gelmiştir, bazıları cu ile ilgili bir şey sorup arkasından küfürlü yanıt veriyor. (Bunun örneğini vermeyeyim. ******* **cuğu)

Bu tarz kelimeler mizah amacıyla popüler olup daha sonra unutuluyor. Hepsi unutulacak. Bu tarz mizahları primat seviyesinde yapanlar varsa iletişimi kesin ve sorun çözülsün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun gibi garip şeylere meraklı olup bunlar üzerinden deney yapanlar yüzünden. Bir yandan bakınca kısa süreli olarak çok iyi ama uzun süreli kötüleşebiliyor.
Saniye kötü bir şey yapmadı. Sosyal medyanın ne kadar kolay manipüle olabileceğini göstermek için sadece bir deney yaptı. Bunun dozunu kaçıran varsa bu bizim suçumuz.

Saydığınız bütün "akımlar" yorum bile yapılmayacak kadar salakça şeylere yazılıyor. (Yani ilk çıkış zamanlarında öyleydi, şimdi insanlar durduk yerde de söylüyor.)

- Herkes ayak numarasını söylesin.

- 31.

Aklıma spesifik bir örnek gelmediği için bu örneği verdim. "İzahı olmayan konuların mizahı olur" genel felsefesi bu.

CU ise çok farklı ve toxic değil. Neye göre toxic bilmiyorum ama Cum'ın kısaltması işte. Belki şu yüzden toxic gelmiştir, bazıları cu ile ilgili bir şey sorup arkasından küfürlü yanıt veriyor. (Bunun örneğini vermeyeyim. ******* **cuğu)

Bu tarz kelimeler mizah amacıyla popüler olup daha sonra unutuluyor. Hepsi unutulacak. Bu tarz mizahları primat seviyesinde yapanlar varsa iletişimi kesin ve sorun çözülsün.
Cu, cum'ın kısaltması değil dostum. Cu bir videodan çıkan bir şey.

Saniye kötü bir şey yapmadı. Sosyal medyanın ne kadar kolay manipüle olabileceğini göstermek için sadece bir deney yaptı. Bunun dozunu kaçıran varsa bu bizim suçumuz.

Kötü bir şey yaptı demiyorum zaten sadece ileri zamanda olabilecekleri düşünmedi. Şöyle düşün bu akım dağilinde sosyal medyayı ölçmek için 20 tane toxic adım çıkıp videosu atılsa ve bu videoların başındanda 20 video atılsa böyle deney amaçlı sosyal medyada şu anda aktif olan Max 20 akım 2000'den fazla akıma çıkar.

Kınamak için söylemiyorum, bunlar ile büyüyen bir neslin ileri de ciddi ortam da neler yapacağını tahmin etmek istemiyorum. Okuldayken "31 Ğ" gibi bir şaka. Çok saçma geliyor.

Videoda izleyince komik gelebiliyor ama insanların her yere yazması, günlük hayatta kullanması, işin cılkını çıkarmış oluyor diyebilirim.

Geri
Yukarı