Son zamanlarda niye bu kadar toxic akımlar çıkıyor?

• Konuyu başlatan Hof
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 2B
Merhaba dostlar, son zamanlarda niye bu kadar toxic akımlar çıkıyor? Örneğin; bane, ne yapayım? 31, cu, gibi. İnsanların günlük hayatta gülmediği, bunları yazarak sadece kendilerini kötü duruma düşürdüklerini düşünüyorum. Düşünceleriniz nelerdir?
Not: Bane akımını saniyenin çıkardığından haberdarım.

"Homo Ergenus" isimli türün hormonsal dengesizlik sürecinde yaptığı tamamen bencilce ve karşı tarafın kalbini kırmaya odaklı olan davranışları sonucunda ortaya çıkan akımlardır bunlar.
Bu akımların hiçbir komik yanı yoktur, yerli yersiz yapılan bu akımlara ironi yapmadan ciddi ciddi gülenlerin zeka seviyelerinin şempanzeden %60 daha düşük seviyede olduğu tahmin edilmektedir.

Hocaya yapılmaz tabii ki de. Ergenlik günlerimi özleyip bu esprileri yaptığım doğrudur. Gel de üniversitelerin açılmasını bekleyesiye kadar evde tek başına yaşadığın şehirde hiçbir arkadaşın olmadan delirme. Olanlar da gittiler zaten.

Cu diyenlere kalbimin ucu diyorum ve geçiyorum.
1633115720989.png

Evet daha yeni bir olay... Böyle arkadaşlarınız varsa can sıkıyor.

Son düzenleme:
Bu tür tutumları sergileyenler genelde çevresinin ilgisini çekmek için yaparlar. Ben hiç özgün bulmuyorum. Hepsi birbirine özenen ve özgüveni aslında olmadığı için öyle davranan kişilerdir.

Merhaba dostlar, Son zamanlarda niye bu kadar toxic akımlar çıkıyor? Örneğin; BANE, ne yapayım? 31, cu, gibi. İnsanların günlük hayatta gülmediği, bunları yazarak sadece kendilerini kötü duruma düşürdüklerini düşünüyorum. Düşünceleriniz nelerdir?
Not: BANE akımını saniyenin çıkardığından haberdarım.

Sıkıcı şeyler boş işler. Millet eğlenmek için yer arar oldu artık.

Geri
Yukarı