Son zamanlardaki NVIDIA FPS sorunları

Wicker10

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar son zamanlarda bir sürü FPS düşüşü yaşıyorum diye konu açan var. Ben şu an tatildeyim ve bende durum nasıl bilmiyorum ama bu son driver güncellemeleriyle mi ilgili yoksa RTX 2000 serisi çıkıyor diye planlı eskitme mi uygulanıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO sorunun yeni arayüz kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
Source ve DX9 yeni arayüz için eski kalıyor.
Dota 2 yaptıkları gibi oyunu Source 2 geçirirlerse baya bir rahatlayacağını düşünüyorum.
Oyunu DX9, DX10 açıyorum yine aynı FPS rezalet. Yeni arayüzden eski arayüze döndüm FPS yine aynı bence çözümü yok.

Arkadaşlar, Planlı eskitme dediğiniz şey bu değil.Eskitme yavaş yavaş yapılır, Kullanıcıya sanki problem kendisinde veya Alet eskidiği için yavaşladı imajı verilir.Ama bu öyle değil tek Driver'da 100 fps Kaybettim Cs go'da Pubg oynayamıyorum.Burada bir hata yapılmış ve düzeltilecektir.Cs'nin yeni arayüzüyle ilgisi yok 1 aydır yeni arayüzü kullanıyorum ve Bu sorun Pubg'de de var.
399.07 sürücüsü bende siyah ekran gelmesine bile sebep oluyordu ama bir önceki sürücüyü kullanıyorum fps sorunu yok. Gtx 970
Defalarca kurdum eski driveri ama çözülmedi, Nasıl kuruyorsun?Ddu ile eski Driveri silip HIZLI KURULUM ile Eski driveri mi kuruyorsun?Anlatabilir misin?Bununla ilgisi var mıdır bilmiyorum ama paranoyak oldum.

Arkadaşlar, Planlı eskitme dediğiniz şey bu değil.Eskitme yavaş yavaş yapılır, Kullanıcıya sanki problem kendisinde veya Alet eskidiği için yavaşladı imajı verilir.Ama bu öyle değil tek Driver'da 100 fps Kaybettim Cs go'da Pubg oynayamıyorum.Burada bir hata yapılmış ve düzeltilecektir.Cs'nin yeni arayüzüyle ilgisi yok 1 aydır yeni arayüzü kullanıyorum ve Bu sorun Pubg'de de var.
Dediğiniz oyunlar yapıyor eskitmeyi. Başka oyunlarda rastlamadım.

Defalarca kurdum eski driveri ama çözülmedi, Nasıl kuruyorsun?Ddu ile eski Driveri silip HIZLI KURULUM ile Eski driveri mi kuruyorsun?Anlatabilir misin?Bununla ilgisi var mıdır bilmiyorum ama paranoyak oldum.
Aynen ddu ile sildim yeniden eski sürücüyü yükledim aynı fps değerlerinde oynuyorum.

1 aydan fazla süredir CSGO'da ani fps düşüşleri yaşıyorum, buna PUBG de dahil. Önceden yaşamıyordum. 2 kere laptopu servise gönderdim ikisinde de sorun bulunamadı. Bu yüzden ben de driverlar ile alakalı diye düşünüyorum.

Gtx 970 le 2 sürücü öncesine kadar yüksek ayarlarda 85 105 fps arası oynadığım pubg, yeni sürücülerle 50 fps bile görmeye başladım. Ayrıca yeni sürücüyü DDU programı ile silip tekrar eskiyi yüklediysemde bir fayda etmedi. Bilgisayara format atıp direk eski driver ı yüklemeyi düşünüyorum.
Burdan okuduklarımdan sonra denetim masasından güç yönetimini dengeliden performansa aldım, discord kullanıcı arayüzünü kapattım benim sorunum çözüldü. Hangisi işe yaradı bilmiyorum gerçi discord hiç kullanmıyordum zaten. Pubg yüksek ayarlar 80 99 fps devam

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı