[Sona Erdi] 100 Kişiye GeForce NOW powered by GAME+ Beta Kodu Hediye!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam ben de sizden hemen sonra yazdım. Tam da boş ekrandaydım karşıma çıktı bakalım dedim ve çekiliş gibi bir şey çıktı.
Günlerdir sürekli mail kutumu, GamePlus+ sitesini ve Instagram ile Twitter'ı kontrol ediyorum herhangi bir geri dönüş var mı diye. Bugün artık umudumu kesecektim kodu vermeyeceklerini düşünüp ki Technopat'a girip bakayım derken bu konuyu gördüm :D 98. kişi olarak mesajımı yazmış bulunmaktayım ve çok mutluyum.

Günlerdir sürekli mail kutumu, gameplus+ sitesini ve Instagram ile Twitter'ı kontrol ediyorum herhangi bir geri dönüş var mı diye. Bugün artık umudumu kesecektim kodu vermeyeceklerini düşünüp ki Technopat'a girip bakayım derken bu konuyu gördüm :D 98. kişi olarak mesajımı yazmış bulunmaktayım ve çok mutluyum.

RDR2 yazanlar elensin bence cunku RDR2 destegi yok belki 8 sira daha yukselebilirim :D

İlk gelen alır, kapar dediğine göre. İlk 100 kişi sanırım. Ben ilk anket yapıyorlar zannedip yazdım. En çok hangi oyun oynanmak istenir GeForce Now ile diye düşündüm. Meğer çekilişmiş :D
İlk yazmışım bu arada :D
Peki bir şeyler ulaştı mı? Hani ilk yazmıştınız ya. 😉

GeForce NOW powered by GAME+ Cyberpunk 2077 Oynamak istiyorum <3

Aga be 2 dakika çıkık ne olmuş Technopat'ın videosunu izliyordum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı