[Sona Erdi] Battlefield 5 Çekilişi

Katılıyorum.

(Dipnot: Ekran yakalamayla teyit olmaması için, katılan ve kazanan kişi bu konu altından yeni bir mesaj göndererek e-postanı herkesle paylaşabilir. Böylelikle siz de teyit etmiş olursunuz.)

E-postayı ben de gönderip, kazanan kişinin profilindeki gibi görünüm verebilirim. Bunun bilincinde birçok insan vardır burada. Maksat güvenlik önlemi almak.

Herkese bol şanslar.
Dediğinizi anlamadım.
Katılıyorum.

(Dipnot: Ekran yakalamayla teyit olmaması için, katılan ve kazanan kişi bu konu altından yeni bir mesaj göndererek e-postanı herkesle paylaşabilir. Böylelikle siz de teyit etmiş olursunuz.)

E-postayı ben de gönderip, kazanan kişinin profilindeki gibi görünüm verebilirim. Bunun bilincinde birçok insan vardır burada. Maksat güvenlik önlemi almak.

Herkese bol şanslar.
Evet kazanan arkadaşı açıklarım. Mailini buraya bir gün içinde yazması gerek.

Katılıyorum bende PC'ye alacaktım yarın inşallah sizden iyi haber bekleyeceğim. Elinizde fazladan hesap var ise satın alabilir miyim ya da takas yapabilir miyiz?

Katılıyorum bende PC'ye alacaktım yarın inşallah sizden iyi haber bekleyeceğim. Elinizde fazladan hesap var ise satın alabilir miyim ya da takas yapabilir miyiz?
Ne ile takas yapmayı düşünüyorsunuz. Takas yaparsak 3 hesap aynı anda verebilirim. Sorun çıkmasın diye. Ha sorun çıktı. İade yapabiliriz veya yeni hesap verebilirim. Veya 3 hesapta sizin olur 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı