[Sona Erdi] Battlefield 5 Çekilişi

Kazanan kişiyi yorumlarda açıklayacağım. Bana kendi Technopat Sosyal hesabını ekran yakalayıp atması gerek.

Üstte, konu içeriğindeki mesajınız var.
Kazanan kişi, "X" diyelim.
Ben bu kazanan kişiyi, son mesajınızda "Tebrikler X, kazandınız!" şeklinde gördükten sonra verdiğiniz e-posta adresine; Photoshop veya Chrome'da Inspect ile profilimi X kişisinin profili gibi gösterip gönderebilirim.

Öneri olarak da, kazanan kişiyi açıkladığınızda kendisi hemen sizin yorumunuzun ardından kendi e-posta adresini yorum olarak paylaşsın ki siz de kazanan kişinin e-postasından emin olabilesiniz.

Güvenlik amaçlı.

Dediğinizi anlamadım.

Üstte, konu içeriğindeki mesajınız var.
Kazanan kişi, "X" diyelim.
Ben bu kazanan kişiyi, son mesajınızda "Tebrikler X, kazandınız!" şeklinde gördükten sonra verdiğiniz e-posta adresine; Photoshop veya Chrome'da Inspect ile profilimi X kişisinin profili gibi gösterip gönderebilirim.

Öneri olarak da, kazanan kişiyi açıkladığınızda kendisi hemen sizin yorumunuzun ardından kendi e-posta adresini yorum olarak paylaşsın ki siz de kazanan kişinin e-postasından emin olabilesiniz.

Güvenlik amaçlı.
Kazanan kişiyi açıkladıktan sonra. Buraya kendi e-postasını yazmak zorundadır. Bilgilendirme için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı