Sonia Webcam algılanmıyor

maraushi

Hectopat
Makaleler
18
Merhaba, bu sabah Zoom'da iken kameram çok iyi çalışıyordu. Eski bir kamera (markası Sonia). Bugün çalışma masamın yerini değiştirdiğimde çalışmadığını fark ettim. Sürücüsü var mı hatırlamıyorum ama sanırım aygıtı ilk taktığımda sürücü yükleniyor gibi bir yazı vardı. İşin tuhafı kamerayı takınca ışığı yanıyor fakat geribildirim sesi gelmiyor. Ayrıca aygıt yöneticisi, Zoom ve kamera uygulamasında da kamerayı algılamıyor. Kameranın takıldığı USB girişinden çıkarıp 3.0'a taktım, yine olmadı. Yarın dersim var, kameram çalışmıyor.

Merhaba, bu sabah Zoom'da iken kameram çok iyi çalışıyordu. Eski bir kamera (markası sonia). Bugün çalışma masamın yerini değiştirdiğimde çalışmadığını fark ettim. Sürücüsü var mı hatırlamıyorum ama sanırım aygıtı ilk taktığımda sürücü yükleniyor gibi bir yazı vardı. İşin tuhafı kamerayı takınca ışığı yanıyor fakat geribildirim sesi gelmiyor. Ayrıca aygıt yöneticisi, Zoom ve kamera uygulamasında da kamerayı algılamıyor. Kameranın takıldığı USB girişinden çıkarıp 3.0'a taktım, yine olmadı. Yarın dersim var, kameram çalışmıyor.

Mikrofonu çalışıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı