Sonia Webcam algılanmıyor

Webcam'ın fotoğrafını atar mısınız?
1619726676297.png

Webcam'in aynısını kullanıyorum onların anakartı çok hassa şimdi ilk yapacağğınış yeş bir bışak yardımı ile o üzerindeki beyaz şeyi açın içinde vida var 1 adet opnu sökün anakartın soketini kontrol edin belki kabloları çıkmıştır bu işlemi cihaz takı değilken yapın sonra söktüksten sonra PC'ye takın ve sonra tam ana kartının ortasına kare siyah bir parça var onu elleyin ısınıyor ise uraşmayın ama ısınmıyor ise tamir edebilirsiniz. (yaptığınız işlemleri adım adım fotoğraf atın)

Webcam'in aynısını kullanıyorum onların anakartı çok hassa şimdi ilk yapacağğınış yeş bir bışak yardımı ile o üzerindeki beyaz şeyi açın içinde vida var 1 adet opnu sökün anakartın soketini kontrol edin belki kabloları çıkmıştır bu işlemi cihaz takı değilken yapın sonra söktüksten sonra PC'ye takın ve sonra tam ana kartının ortasına kare siyah bir parça var onu elleyin ısınıyor ise uraşmayın ama ısınmıyor ise tamir edebilirsiniz. (yaptığınız işlemleri adım adım fotoğraf atın)

Woah, yenisini mi alsam acaba direk?

Kamera bozuk abicim nasıl atacağım?

Başka telefon falan yok mu elinizde neyse ben anlat9'yım siz yapın bilgisayardan USB'yi çılar ikinci aşama kameranın yanlarındaki beyaz aşagı yukarı hareket eden parçayı bir bıcakla genişlet çıt çıtları çıkacak üçüncü aşama parçayı cıkarttıktan sonra altında bir vida var onu çıkartın dördüncü aşa USB'yi PC'ye tak ve üzerindeki siyah kare parça ısınıyor mu bakın ısınmıyor ise kablo ile alakalı %90 inthimal data kabloları kopmuş eğer o parça ısınıyor ise sıkıntı yok ama eğer ki o parça elinizi yakıcak derecede ısınıyor ise ümidi kesin o kameradan.

Yeni konular

Geri
Yukarı