Sonic.exe editable ROM.exe nedir?

BenAlii

Femtopat
Daha fazla  
VirusTotal'de tanıttım birkaç bilmediğim antivirusler bu oyuna keylogger diyor. Bu oyunda olanları anlatayım.
Oyunun ismi birdenbire değişir ve bazı hatalar verir, bu hatalar: Sonicexeeditablerom tried to Access your current ınternet connection.
Sonicexeeditablerom tried to Access your webcam bu kadardı. Ve daha ilginç şeyler. Pek hatırlamıyorum dün falan oynamıştım.

cokkorkunccc.png

SonicExeEditableRom.png

VirusTotal'de tanıttım birkaç bilmediğim antivirusler bu oyuna keylogger diyor. Bu oyunda olanları anlatayım.
Oyunun ismi birdenbire değişir ve bazı hatalar verir, bu hatalar: Sonicexeeditablerom tried to Access your current ınternet connection.
Sonicexeeditablerom tried to Access your webcam bu kadardı. Ve daha ilginç şeyler. Pek hatırlamıyorum dün falan oynamıştım.

Eki Görüntüle 1847112

Eki Görüntüle 1847106
Sonic.exe'yi açmanız bile hataydı tarayıcınızı bozdu anti virüs indirmenize izin vermeyecek tarayıcıyı otomatik kapatacak anti virüs yükleseniz bile algılamayacak neden açtınız ki sonic.exe yi

Sonic.exe'yi açmanız bile hataydı tarayıcınızı bozdu anti virüs indirmenize izin vermeyecek tarayıcıyı otomatik kapatacak anti virüs yükleseniz bile algılamayacak neden açtınız ki sonic.exe yi

Tarayıcıda Nasıl Sıkıntılar Olur? Ben AntiVirus İndirebildim Ama Antivirus İsimleri Yazınca Tarayıcıda Kapanmadı

ben de bu oyunu oynamıştım şöyle düzelmişti sonic sanırım 3 kere bir yerden düşmesi gerekiyor öyle kapanıyor diye biliyorum.

Bunun virüs ya da trojan olduğunu düşünmüyorum bu fan yapımı bir Sonic korku oyunu sonuçta, eğer virüs olsaydı biz bu oyunun adını duymazdık.

Yeni konular

Geri
Yukarı