Sonik Gamers güvenilir mi?

JBKARTAL

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Kuyumcu
Instagram'da sonik gamers adlı bir oyun satan yer gördüm ve alanlarda olumlu dönüşler yapmışlar böyle satıcılar güvenilir oluyor mu? Mount Blade Bannerlord almak istiyorum o yüzden burada 30 TL ve gerçekten de güzel Steam hesap olarak alacağım sizce güvenilir midir bir sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Instagram'da sonik gamers adlı bir oyun satan yer gördüm ve alanlarda olumlu dönüşler yapmışlar böyle satıcılar güvenilir oluyor mu? Mount Blade Bannerlord almak istiyorum o yüzden burada 30 TL ve gerçekten de güzel Steam hesap olarak alacağım sizce güvenilir midir bir sıkıntı çıkar mı?
Hocam önerim Instagram üzerinden alışveriş yapmamanız olacaktır.

Ruslardan komik rakamlara hesap alıp o hesabı onlarca kişiye satıyorlar. :D Mantık yürütseniz konuya gerek kalmaz 350 TL olan oyunu indirim yokken 30 TL gibi komik bir rakama alınamayacağını bilmeniz gerek.

Hayır güvenli değil 2 gün sonra hesapların şifreleri değişiyor. Yeni hesap garantili olsa dahi o hesaptaki saveleriniz gidiyor.

Hayır güvenli değil 2 gün sonra hesapların şifreleri değişiyor. Yeni hesap garantili olsa dahi o hesaptaki saveleriniz gidiyor.

Ruslardan komik rakamlara hesap alıp o hesabı onlarca kişiye satıyorlar. :D Mantık yürütseniz konuya gerek kalmaz 350 TL olan oyunu indirim yokken 30 TL gibi komik bir rakama alınamayacağını bilmeniz gerek.
Hocam önerim Instagram üzerinden alışveriş yapmamanız olacaktır.
Hocam peki güvenilir siteler varmıdır ? Bildiginiz böyle youturber larında sponsor oldukları felan.

Tamam bende alacaktım araştırırken Full'den vazgeçtim artık.
hocam ama bi şans denemek istiyorum arkadaşım 2 ay önce red dead redeption 2 hesabı almıştı ve halada şuanda kullanıyor bende yine güvenemedigim için konu açtım bannerlord alıcaktım ama bi düşünüyorum bende

Hocam ama bir şans denemek istiyorum arkadaşım 2 ay önce red Dead redeption 2 hesabı almıştı ve halada şu anda kullanıyor bende yine güvenemedigim için konu açtım Bannerlord alacaktım ama bir düşünüyorum bende.

Ben itemhesaptan başka satıcıdan daha ucuza almayı planlıyorum eğer alırsam. Yine de alırsanız deneyimlerinizi yazarsanız süper olur.

Geri
Yukarı