(Sonlanan İndirim) Wise Care 365 Pro lifetime

Eki Görüntüle 1465435

Neden bu kısım sistemimdeki dosyalarımı silmek istiyor?

Sistem temizleyicinin anlamı, Windows'u silmek falan değil. Bilgisayarı sistem olarak düşünün, onu temizlemeyi söylemeyi çalışıyor. Büyük dosyalar kısmına gelince, bilgisayarınız için fazla boyut kaplayan dosyaları gösteriyor. Silmek veya silmemek size kalmış.

Program hakkında ne düşünüyorsunuz? CCleaner gibi aslında o kadar da yararlı olmayan bir program olmasın? (CCleaner ayrıntısını biliyorum sadece yararlı değil denildiği için yazdım.)

Program hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güzel bir program. Sisteme en zarar vermeyen program diyebilirim. Kayıt defteri temizlemesini ayarlardan güvenli olarak işaretlerseniz pek sorun olacağını sanmam. Genel olarak, temizlediği şeyleri kendiniz görebilirsiniz zaten. Bence CCleaner kötü bir program değil ama Wise Care 365 daha yararlı.

Program hakkında ne düşünüyorsunuz? CCleaner gibi aslında o kadar da yararlı olmayan bir program olmasın? (CCleaner ayrıntısını biliyorum sadece yararlı değil denildiği için yazdım.)
Bu konuyu açmadan evvel Technopat'ta kullanıcıların bu programa nasıl baktığını öğrenmek için aratıp şu mesajı gördüm:

Programı yükledim. Teşekkürler.
Sistem monitörü kısmında Windows'umun akifleştirme anahatarı da gözüküyor. Bu anahtarı bulmak kolay olmayabiliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı