[Sonlandı] Bitdefender Total Security 6 aylık ücretsiz lisans

Güç/Donanım tüketimleri hakkında bilgisi olan var mı? Bu Bitdefender'ı çok kullanmak istiyorum ama oyun oynarken vs. drop girer diye uzak duruyorum.
Diğer çözümlere göre daha ağır bir yazılım.

@mucahitkocak diğer AV'lere göre daha ağır ancak gözümde ilk 3'tedir.

Program iyi midir, önerir misiniz?
İyidir Öneririm kullanıyorum.
Güç/Donanım tüketimleri hakkında bilgisi olan var mı? Bu Bitdefender'ı çok kullanmak istiyorum ama oyun oynarken vs. drop girer diye uzak duruyorum.
RAM ve SSD'yi biraz fazla kullanıyor sadece ama oyun açılırken flnda işlemciyi kullanıyor yani biraz sistem istiyor diyebilirim.

Güvenlik konusunda şüpheniz olmasın kesinlikle. Kaspersky ve ESET gibi zirveye oynar. Çevrimdışı yani ağ bağlantısı olmadığı zamanlarda ise en iyi koruyan yazılımdır aynı zamanda. Çevrimdışı motor kullandığı için biraz ağır olabilir ancak özellikle agresif bir yazılım isteyenler için önerilir.

Bitdefenderi 1 ay gibi bir süre kullandım.
Bitdefender kullanmadan önce bilgisayarım rahat rahat çalışırken Bitdefender kullanmaya başladıktan sonra bilgisayarım oyun oynarken bir anda kapanmaya falan başlıyordu.
Kullandığım uygulamaları rahat rahat kullanamamaya başlamıştım.
Bitdefenderi sildikten sonra bilgisayara rahatlama geldi diyebilirim.
Şunu söylemem gerekirse güvenliği gerçekten sağlıyordu ama bir şeyler yanlış gibiydi o yüzden daha fazla kullanmamaya karar verdim.

Geri
Yukarı