Hediye [Sonlandı] Hizmet veriyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar çekilişi başlatıyorum. Katılan arkadaşlara teşekkürler. Çekilişi kaçıran arkadaşlarda üzülmesin, yeniden böyle sürprizler yapacağım. Profil üzerinden takip ederseniz haberdar olabilirsiniz diye biliyorum...

Eki Görüntüle 1579285

@cumali_032 @202 @Cliff_Burton tebrikler çekilişi siz kazandınız. Discord adresiniz varsa yazabilirsiniz.

30 dakika içinde geri dönüş yapmaz iseniz yedek talihli arkadaşlar arasından sıralama önceliğine göre ödül o kişiye aktarılacaktır.
Discord adresim ?????????#8989 hocam.

Arkadaşlar çekilişi başlatıyorum. Katılan arkadaşlara teşekkürler. Çekilişi kaçıran arkadaşlarda üzülmesin, yeniden böyle sürprizler yapacağım. Profil üzerinden takip ederseniz haberdar olabilirsiniz diye biliyorum...

Eki Görüntüle 1579285

@cumali_032 @202 @Cliff_Burton tebrikler çekilişi siz kazandınız. Discord adresiniz varsa yazabilirsiniz.

30 dakika içinde geri dönüş yapmaz iseniz yedek talihli arkadaşlar arasından sıralama önceliğine göre ödül o kişiye aktarılacaktır.
202#4202
Ne sansliyim ya :D Sosyalde 5 cekilise katildiysam 3'unu ben kazandim :)

@yumurtalıkaşar01 Airlemur hediyesini devretti. Discord adresini verebilirsen sevinirim. [30 dakika]

@202 son 10 dakika hocam. Geri dönüş olmazsa hediye yedek talihliye geçecektir.

• Beğen
İfadeler: 202
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı