[Sonlandı] RGB klavye ve mouse seti 15TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Böyle deyince de adamların ocağına incir ağacı dikmişiz gibi hissediyorum. N11 özelinde konuşuyorum.
İşin cılkını çıkarıp onlarca alanlar yüzünden kapandı belki de. Herkes insan gibi birer tane alıp işi ticarete dökmeyi dusunmeseydi belki şu an ürünler yolda ve mağaza da açık olurdu. Yapacak bir şey yok insanımız açgözlü.

İşin cılkını çıkarıp onlarca alanlar yüzünden kapandı belki de. Herkes insan gibi birer tane alıp işi ticarete dökmeyi dusunmeseydi belki şu an ürünler yolda ve mağaza da açık olurdu. Yapacak bir şey yok insanımız açgözlü.
Mağaza gayet de reklamını yapmak için yaptı bence. Hepsiburada olayından sadece 1 gün sonra patladı bu olay. Ama n11 her iptal başına mağaza puanını düşünce mağazayı kapatmak zorunda kaldılar. Tahminimce başka bir isimle geri dönerler.

Dipnot: b****u çıkarma konusunda sonsuz kere hak veriyorum.

Mağaza gayet de reklamını yapmak için yaptı bence. Hepsiburada olayından sadece 1 gün sonra patladı bu olay. Ama n11 her iptal başına mağaza puanını düşünce mağazayı kapatmak zorunda kaldılar. Tahminimce başka bir isimle geri dönerler.
Mantıklı ama tesadüf de olabilir. Aynı ürün aynı satıcı başka sitede indirimli fiyatı 159 koymuş. Yanlış girmiş olma ihtimali de var. Dediğin gibi başka isimle geri dönerler bence de.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı