Elektronik Mekanik klavye, mouse ve mouse pad set 679 TL

@lensi farenin sensörünü göremedim ben. Hakkında 20G yazıyor sadece. Siz farenin kullandığı sensörü biliyor musunuz da fiyat biçtiniz?

Yok hocam ama dediğim gibi 600 TL'ye mouse bile almazsın, ama şahsen ben olsam almam, gider 600 TL'ye sağlam mouse alırım klavyeyi de daha sonra alırım, dediğim gibi ihtiyacı olanlar alabilirler.

Dierya k61SE mi almalıyım yoksa bu üçlüyümü farem var klavye hakkında bir bilginiz var mı?

Oyun için değilse o fare iyi aslında. İnternette gezinmek için kullanılır. 50 milyonluk Switch'leri var. 2-3 yıl götürür rahat. Ofis işleri için uygun. Fareye 150 desek, mouse pad de 50 lira desen, klavye 437 lira yapar.

Sizce değer mi klavye hakkında bir fikriniz var mıdır?

Sizce değer mi klavye hakkında bir fikriniz var mıdır?
Ben 400-450 liraya mekanik klavye görmedim hiç piyasada.
Klavyeyi kullanmadım ancak yorumları olumlu.
Markası da yok değil, Ziyou Lang marka.
Bu markanın diğer ürünlerinin de yorumları genel olarak fena değil.
Eğer klavye ihtiyacınız varsa bence denenebilir. Göndericisi Amazon olduğundan dolayı bir sıkıntı çıkarsa veya beğenmezsen rahatlıkla iade edebilirsin zaten.

Ben 400-450 liraya mekanik klavye görmedim hiç piyasada.
Klavyeyi kullanmadım ancak yorumları olumlu.
Markası da yok değil, ziyou lang marka.
Bu markanın diğer ürünlerinin de yorumları genel olarak fena değil.
Eğer klavye ihtiyacınız varsa bence denenebilir. Göndericisi Amazon olduğundan dolayı bir sıkıntı çıkarsa veya beğenmezsen rahatlıkla iade edebilirsin zaten.

Aklımda K61SE vardı mouse ihtiyacım yok elimdeki işimi görüyor fakat az biraz daha verip ek mousped ile bir fare almak gözüme daha hoş geliyor hangisini tercih etmeliyim? Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı