[Sonlandı] Steam Random Gold Key Çekilişi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hadi bende katılayım. :D

Eki Görüntüle 789023

Merhabalar,

Bir arkadaşımız normal Steam Key çekilişi yapmış. Ben de Sosyal üyelerine bir Gold key çekilişi yapayım dedim :) Altında bir şey aramanıza gerek yok, sadece içimden geldi.

Kazanan şanslı kişi, vereceğim key ile minimum 40 TL - 350 TL arasında bir adet oyun kazanabilecek. Kod şanslı kişiye ulaştığında kodu etkinleştirerek kazandığı oyunu oynayabilir.

Katılım şartları nelerdir?

• Minimum 100 adet mesaj sayınız olmalı.
  • Yeni üyeler de katılabilir.
  • Başlığın altına 'Şartları okudum, katılıyorum' yazacaksınız.
  • Zamanında moderasyon ekibinde yer aldığım için, moderatör arkadaşlar bu çekilişe katılamayacaklar. Bir dahaki çekilişte sadece yönetim ekibine özel çekiliş yapılacak.
  • İletişim için yoğun istek üzerine Discord hesabınız gerekecek. Konu altında kazanan şanslı kişinin Discord adresini isteyeceğim.
Çekiliş sonucu 23.12.2020'de açıklanacaktır.
Şartları okudum, katılıyorum.

Eki Görüntüle 789023

Merhabalar,

Bir arkadaşımız normal Steam Key çekilişi yapmış. Ben de sosyal üyelerine bir Gold Key çekilişi yapayım dedim :) altında bir şey aramanıza gerek yok, sadece içimden geldi.

Kazanan şanslı kişi, vereceğim Key ile minimum 40 TL - 350 TL arasında bir adet oyun kazanabilecek. Kod şanslı kişiye ulaştığında kodu etkinleştirerek kazandığı oyunu oynayabilir.

katılım şartları nelerdir?

• Minimum 100 adet mesaj sayınız olmalı.
  • Yeni üyeler de katılabilir.
  • Başlığın altına 'şartları okudum, katılıyorum' yazacaksınız.
  • Zamanında moderasyon ekibinde yer aldığım için, moderatör arkadaşlar bu çekilişe katılamayacaklar. Bir dahaki çekilişte sadece yönetim ekibine özel çekiliş yapılacak.
  • Iletişim için yoğun istek üzerine Discord hesabınız gerekecek. Konu altında kazanan şanslı kişinin Discord adresini isteyeceğim.
Çekiliş sonucu 23.12.2020'de açıklanacaktır.

Katılıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı