Hediye [Sonlandı] Steam üzerinden 1 kişiye God of War

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Katılım şartlarını okudum, şartları karşıladığımı onaylıyorum, çekilişe katılıyorum.

Katılım şartlarını okudum, şartları karşıladığımı onaylıyorum, çekilişe katılıyorum.

Herkese merhaba. Uzun bir sürenin ardından tekrar çekiliş yapmak istedim. Bu çekilişimde Steam üzerinden 1 kişiye God of War oyununu hediye edeceğim. Katılmak isteyen kişiler şartları karşılıyorsa ''Katılım şartlarını okudum, şartları karşıladığımı onaylıyorum, çekilişe katılıyorum.'' yazması gerekmektedir. Bunun haricindeki mesajlar çekilişe dahil edilmeyecektir.

KATILIM ŞARTLARI
  • En az 1 aylık Technopat Sosyal üyeliği.
  • Technopat Sosyal üzerinde en az 200 mesaj.
  • En az 1 aylık Steam üyeliği.
  • Steam hesabında VAC, oyun yasaklaması, takas vs. gibi bir yasaklama bulunanlar çekilişe katılamaz.
Çekiliş 27 Aralık 2022 Salı günü saat 20:00'da sonlanacaktır ve bu saatten sonra yazılan katılım mesajları geçersiz sayılacaktır. Kazanan kişi ise bir aksilik olmazsa en geç 28 Aralık 2022 Çarşamba günü saat 19:00'da açıklanacaktır. Kazanan kişiyi açıkladığım zaman etiketleyip kazandığını belirteceğim, 24 saat içerisinde cevap alamazsam hak 2. çekilişle belirlenmiş yedek talihliye geçer. Çekilişe katılan herkes kazanıp kazanmadığını kontrol etmekle yükümlüdür.

Ayrıca kazanan kişiyi açıkladığım zaman Steam hesap bağlantısını paylaşması gereklidir. Hesap bağlantınızı önceden paylaşmayınız.

Herkese bol şans.
katılıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı