(Sonlandı) [Ücretsiz] Bitdefender Total Security 5 Cihaz - 6 aylık lisans kampanyası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnternetinizle alakalı olabilir, o kadarını bilemem. :)
sunucu yoğundur ya da. Her şeyi sorun etmeyin.

İnternetimde problem yok Steam'den kontrol ettim 9.3 Mbps ile indiriyor. Sunucularda sıkıntı var herhalde çok yavaş 80Kbps ile indiriyor. Fark bu kadar fazla olduğu için söyledim.

İnternetimde problem yok Steam'den kontrol ettim 9.3 Mbps ile indiriyor. Sunucularda sıkıntı var herhalde çok yavaş 80Kbps ile indiriyor. Fark bu kadar fazla olduğu için söyledim.
''Her şeyi sorun etmeyin'' biraz yanlış anlaşılmış olabilir, kusura bakmayın. :)

Kampanyanın son günü ne zaman hocam? Lisansı girmeden önce programlarında kredi kartı bilgileri istiyor mu? Lisans bittiğinde para çekiyor mu?

Kampanyanın son günü ne zaman hocam? Lisansı girmeden önce programlarında kredi kartı bilgileri istiyor mu? Lisans bittiğinde para çekiyor mu?
Son gününü bilemiyorum. Kampanya bittiği zaman zaten sayfaya girer girmez uyarı verip Bitdefender'ın anasayfasına atıyor.

Lisansı alırken kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekmiyor. Lisans bittiğinde de sadece AV devre dışı kalıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı