[Sonlandı] Ücretsiz HepsiBurada 10 TL Kod

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar ilk olarak Vodafone Pay uygulamasını indirin. Sonrasında kayıt olun. Ardından aşağıda yazanlardan kampanya kısmına tıklayın. En başta çıkması gerekiyor, Hepsiburada'ya tıkladıktan sonra kodu alın ve kopyalayın. Hepsiburada uygulamasını indirin, hesap yoksa kayıt olun. Ardından en mantıklı olan, 10 TL Steam Cüzdan Kodu diye aratın ve ilk çıkanı sepete ekleyin. Sipariş kısmında hediye çeki kullan diye bir seçenek olması lazım onu seçtikten sonra alabilirsiniz. Mail veya SMS yoluyla kodu atıyorlar. Fatura bilgileri kısmına normal bir şekilde yazabilirsiniz, ben o şekilde yaptım.

Direkt mobilden yap. Siteye git diyor ya oradan Google Chrome'dan hallet. Ben öyle yaptım.
Hocam bende direkt uygulamayı açtı, hatta 10 TL Steam bakiyesi alışverişine de yazmıştım kodu. Kabul etmemişti, şimdi Opera'dan kontrol edeyim en iyisi.

Tamamdır hocam, tarayıcıdan halloldu. Teşekkürler :)

Vazgeçtim bu sevdadan. 20*30 tablo alacaktım 12TL kargo parası ekliyor 😡 zaten kodu da kabul etmiyor.

1619218265248.png

Aldım hocam çok teşekkürler bekliyorum gelmesini. Alanlara sorum var nasıl geliyor Mail'e mi SMS mi?

Not: Geldi hocam çok teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı