SonOyuncu/Craftrise korsan algısı yıkılsın!

Minecraft korsan değildir!

• Oy verenlerin toplamı
    18
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Notch zaten kendisi diyor, parası olmayan Minecraft'ı korsan indirsin diye. Oyunun korsan koruması yok.
Bu benim bir şey değil "Notch" bile kendi söylüyor :)
Adamlar keyiflerinden Client çıkarmıyor ki. Hile ve drop sorunlarının önüne geçebilmek için Client çıkartıyor. Ayrıca parayı da kendi ceplerinden veriyorlar.

Client ve Launcheri karşılaştırarak farkları görebilirsiniz.
Premium bir sunucu olsa bile her türlü hile olurdu ne yazıkki kendi client'i olmadan. Evet şu anda da var ancak bir Hypixel'e göre az.
Oyunun içerisinde DRM olup olmaması bir şeyi değiştirmiyor, ücretli bir oyunu harici kaynaklardan ücretsiz ediniyorsunuz.

SonOyuncu/Craftrise gibi sunucular elbette korsan.

Harici kaynaklar derken? Eğer zamanında teamextreme Launcher kullandıysanız log kısmında Mojang'ın kendi sunucularından indirdiğini görebilirsiniz.

Premium bir sunucu olsa bile her türlü hile olurdu ne yazıkki kendi client'i olmadan. Evet şu anda da var ancak bir Hypixel'e göre az.
Notch'un söylemesi bir şey değiştirmeyecek. Yasa dışı olan bir şeye destek veremeyiz.

Notch o kadar korsan oynanmasını istiyorsa oyunu ücretsiz yapsın, korsana gerek kalmasın :)

Bu benim bir şey değil "notch" bile kendi söylüyor :)

Premium bir sunucu olsa bile her türlü hile olurdu ne yazık ki kendi Client'i olmadan. Evet şu anda da var ancak bir Hypixel'e göre az.

Harici kaynaklar derken? Eğer zamanında teamextreme Launcher kullandıysanız log kısmında Mojang'ın kendi sunucularından indirdiğini görebilirsiniz.

Notch söyledi lakin yeni anlaşmalarda bu yok. Çünkü Notch artık Minecraft'ta çalışmıyor. Microsoft korsanı istemiyor.

Notch'un söylemesi bir şey değiştirmeyecek. Yasa dışı olan bir şeye destek veremeyiz.

Notch o kadar korsan oynanmasını istiyorsa oyunu ücretsiz yapsın, korsana gerek kalmasın :)

Tamam hocam gidipte Tlauncher gibi şeylere destek vermeyelim haklısınız. Ancak SonOyuncu/Craftrise farklı şeyler. Ayda belki 1 kişi soru soruyor. Ve cevabını alamadan gidiyor. Belki alıyor ancak linç yiyerek. Bence bu yanlış.

Premium bir sunucu olsa bile her türlü hile olurdu ne yazık ki kendi Client'i olmadan. Evet şu anda da var ancak bir Hypixel'e göre az.

Mojang sunucularından indirmesi bir şeyi değiştirmiyor, güvenlik zaaflarından yola çıkarak korsan statüsü hakkında yorum yapmanız yanlış, önünüzde olan gerçeği görmemek için büyük bir çaba gösteriyorsunuz.

Tamam hocam gidipte Tlauncher gibi şeylere destek vermeyelim haklısınız. Ancak SonOyuncu/Craftrise farklı şeyler. Ayda belki 1 kişi soru soruyor. Ve cevabını alamadan gidiyor. Belki alıyor ancak linç yiyerek. Bence bu yanlış.
Eğer kullanıcı derse "Benim orijinal hesabım var fakat bu yükleyici kullanıyorum." o zaman destek verilebilir, problem yok. Onun dışında kalan her şey korsandır.
Bunun dışında kalan her şey korsan ve destek verilmeyecek. Daha fazla uzatmaya gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı