Sonoyuncu Titanyum'da Nasıl Para Kasılır?

Hocam oyunu neredeyse 3-4 yıldır ara ara oynuyorum. Fark ettiyseniz ihalede dolandırıcılar var bir ürüne son 15-16 saniye kala çok yüksek miktarda para vurup 10 saniye kala milletin almasını sağlıyolar. Bu taktiği ilk pandemi dönemi oynadığım vakit bulmuştum. Kuzenimle 1 haftada farklı hesaplar aça, aça 20M para yaptık. Ondan sonra oyunu bıraktık. Arada girip bakıyorum hala fixledikleri yok. Taktiğin detaylarını isterseniz verebilirim. İyi Sosyaller.

Hocam oyunu neredeyse 3-4 yıldır ara ara oynuyorum. Fark ettiyseniz ihalede dolandırıcılar var bir ürüne son 15-16 saniye kala çok yüksek miktarda para vurup 10 saniye kala milletin almasını sağlıyolar. Bu taktiği ilk pandemi dönemi oynadığım vakit bulmuştum. Kuzenimle 1 haftada farklı hesaplar aça, aça 20M para yaptık. Ondan sonra oyunu bıraktık. Arada girip bakıyorum hala fixledikleri yok. Taktiğin detaylarını isterseniz verebilirim. İyi Sosyaller.
Olur hocam nasıl yapabilirim? Belki bir ara oynarsam denerim.

Geç yazdım ama kinasları satabileceğimiz site var mı?

Varsa parası için satacağım.

Xray koruması yok mu SO'da. Aşırı dandik sunucu.
Maden boşluklarını gösteriyor. Haliyle cobweblerin çıktığı mineshaftlerde bulunabiliyor.

Ben o taktiğe düşmüştüm bu arada 5 milyona mı ne fener almıştım baya önce. 🙂

Hocam farm alırken dolandırılma riskine karşı kendim yapacağım. Ya da dolandırılmadan nasıl farm alabilirim?
Farmlarda 3 köşeli farmlaz az verim getirir ve ucuzdur. Hibrit farmlar pahalı, kapak Hibrite kıyasla daha ucuz ve en ucuz farm ise karpuzdur. Farm alırken 2 köşe olmasına dikkat et camla kaplımı değilmi? farmlarda eksik farm varmı , yanlış tohum ekilmişmi, su heryere dağılıyormu, farm yakınında troll varmı gibi şeylere bakman senin daha çok karlı çıkmanı sağlayacaktır.

Hocam kabak farmı önermeme sebebiniz nedir?

Kapak farmları değerli olsa da az verim getirir verdiğin paraya değmez. Farm alacaksan idare etmelik karpuz almanı öneririm.

Olur hocam nasıl yapabilirim? Belki bir ara oynarsam denerim.

Maden boşluklarını gösteriyor. Haliyle cobweblerin çıktığı mineshaftlerde bulunabiliyor.

Ben o taktiğe düşmüştüm bu arada 5 milyona mı ne fener almıştım bayağı önce. 🙂

Alacağınız item pahalı bir itemse ihaleden almak yerine ihale bitince kişi ile konuşup ticaret aracılığıyla almak daha güvenilir olabilir.

Geri
Yukarı