Ark'ta nasıl kitin kasılır?

Çok az çıkar ve tehlikeli bir trike a dalsan toplanın 5'i birden saldırır en mantıklısı örümcek ama onlar da bayılıyor öyle bir kötü yanı var.😂 Uyarıcı yapmanın faydası olur veya bayılcağın zaman kaçıcaksın zamanında az bayılıp ölmedim.

Trike'lara ihtiyaç dışında bulaşmak ölüm fermanı imzalamaktır.
Bu vatandaştan 1 tane bile bulamadım hocam.

Denizlerin ve göllerin içinde olur genellikle, kıyıya nadiren çıkar.

Trike'lara ihtiyaç dışında bulaşmak ölüm fermanı imzalamaktır.

Denizlerin ve göllerin içinde olur genellikle, kıyıya nadiren çıkar.
Hocam Trike’ler pek şey değilmiş ya. 10 tane bayıltıcı ok atınca mışıl mışıl uyuyorlar. Düşük level denk geldiği için de olabilir. Uyuyunca baltayı koyuyosun ölüyor.😀 Bir de metal külçe nasıl yapılıyor? Enagramlarda görmedim. Külçe şeklinde mi bulunuyor, yoksa metal ile mi yapacağım?

Hocam Trike'ler pek şey değilmiş ya. 10 tane bayıltıcı ok atınca mışıl mışıl uyuyorlar. Düşük Level denk geldiği için de olabilir. Uyuyunca baltayı koyuyorsun ölüyor.😀 Bir de metal külçe nasıl yapılıyor? Enagramlarda görmedim. Külçe şeklinde mi bulunuyor, yoksa metal ile mi yapacağım?

Fırında eritiyorsun metali, odun ile.

Bu vatandaştan 1 tane bile bulamadım hocam.

Haritada yerinin işaretli resmi falan var mı hocam? Evden çok uzaklaşmak istemiyorum.
Haritadaki beyaz noktaların hepsi birer mağara benim dediğim en alt ortadaki hatırladığımdan daha da ortadaymış. Bu arada gitmeniz gereken en son mağara sağ üst köşedeki adanın içinde olan.😂 (Canınızı seviyorsanız zaten o adaya da gitmezsiniz.😂)

IMG_20210516_222818.jpg

Haritadaki beyaz noktaların hepsi birer mağara benim dediğim en alt ortadaki hatırladığımdan daha da ortadaymış. Bu arada gitmeniz gereken en son mağara sağ üst köşedeki adanın içinde olan.😂 (Canınızı seviyorsanız zaten o adaya da gitmezsiniz.😂)

Eki Görüntüle 1026698
Hocam yanlışlıkla hahaha attım kusura bakmayın. O dediğiniz adada ne var?
Fırında eritiyorsun metali, odun ile.
Tamamdır hocam, sağolun.

Eki Görüntüle 1026698

Hocam mağaraların derinliklerine mümkünse girmesin girerse kaybolması kesin. Canlı çıkması mümkün değil.
O dediğiniz adada ne var?

Hocam bir şey derdim ama küfüre girer. Ama en uygun laf da o yani :D. Kısacası girmeyin sonucu üzer.

Hocam mağaraların derinliklerine mümkünse girmesin girerse kaybolması kesin. Canlı çıkması mümkün değil.

Hocam bir şey derdim ama küfüre girer. Ama en uygun laf da o yani :D
Çok merak ettim ama. 😀 Mağaralara asla girmem zaten. Sahilde sakin sakin yaşıyorum şuanlık. Uçan şeyden evcilleştirdim ama eyer yapamıyorum. Biniyim üstüne o zaman keşiflere çıkarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı