Sonradan kemerleşen burun

Kaystross

Hectopat
Daha fazla  
6 ay öncesine kadar düz bir buruna sahipken şimdi hafif kemerli bir buruna sahibim burun yapımın bozulması neye baglı acaba? Ya da bunu nasıl çözerim bir fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Şahsen bu konu hakkında benim bazı teorilerim var. Benim cilt yapım gereği burnum ve T bölgem çok yağlanıyordu. Daha öncesinde de akne problemi yaşadığım için yaklaşık 10 ay "Roaccutane" isimli bir ilaç kullanmıştım. Bu süreçte ilaç sayesinde yüzümdeki yağlanma yok denecek kadar azalıyordu ve burnum fark edilecek derecede küçülüyordu. Yani doktor değilim ama tahminime göre benim gibi bazı insanların burnu yağlandığı için büyüyebiliyor. Dönemsel olduğunu düşünüyorum ve eğer senin de cildin çok yağlıysa doktora görünebilirsin...

Yaşınız kaçtı?

16 hocam.
Şahsen bu konu hakkında benim bazı teorilerim var. Benim cilt yapım gereği burnum ve t bölgem çok yağlanıyordu. Daha öncesinde de akne problemi yaşadığım için yaklaşık 10 ay "roaccutane" isimli bir ilaç kullanmıştım. Bu süreçte ilaç sayesinde yüzümdeki yağlanma yok denecek kadar azalıyordu ve burnum fark edilecek derecede küçülüyordu. Yani doktor değilim ama tahminime göre benim gibi bazı insanların burnu yağlandığı için büyüyebiliyor. Dönemsel olduğunu düşünüyorum ve eğer senin de cildin çok yağlıysa doktora görünebilirsin...

48 kiloyum bayağı zayıfım yaşıtlarıma göre.

Dosya Ekleri

• resim_2022-04-30_002936839.png
    resim_2022-04-30_002936839.png
    79,6 KB · Görüntüleme: 69

Geri
Yukarı