Sons of The Forest hakkında düşünceleriniz nedir?

a brad

Decapat
Daha fazla  
Hocam sizce nasıl bir oyun olur?
Benim şahsi görüşüm grafikleri aşırı mükemmel olur ve bunun yanında da parası da güzel olur fakat oyun kendini bence sevdirir bir de grafikleri ekran kartından ekran kartına değişiklik gösterebilir mesela ben AMD RX 550 2 GB kullanıyorum büyük bir ihtimal grafiklerim çok iyi olmayacak ama gene de almayı düşüyorum.
Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen ben beğenmedim. Normal The Forest ile neredeyse aynı. İnsan biraz yamyamları ya da yaratıkların şeklini günceller. Tipleri, ten renkleri bile aynı. Elbette beta sürecinde yine birçok şey değişir ama Green Hell daha iyi alternatif olabilir.

Şahsen ben beğenmedim. Normal The Forest ile neredeyse aynı. İnsan biraz yamyamları ya da yaratıkların şeklini günceller. Tipleri,ten renkleri bile aynı. Elbette beta sürecinde yine birçok şey değişir ama Green hell daha iyi alternatif olabilir.

Yeni yamyamlar gelmiş trailer da görümüşütüm.

Gördüğüm kadarıyla çok benzer duruyor hatta o zombimsi insanların bile saldırı animasyonları aynı gibi ama tabii bakmak lazım. Oynamam büyük ihtimal.

Hocam sizce nasıl bir oyun olur?
Benim şahsi görüşüm grafikleri aşırı mükemmel olur ve bunun yanında da parası da güzel olur fakat oyun kendini bence sevdirir bir de grafikleri ekran kartından ekran kartına değişiklik gösterebilir mesela ben AMD RX 550 2 GB kullanıyorum büyük bir ihtimal grafiklerim çok iyi olmayacak ama gene de almayı düşüyorum.
Sizin düşünceleriniz nelerdir?
Ultra da oynamak için 1080ti istiyormuş.Bence biraz abartı gibi.The foresti 1050ti ile ultra da oynayan arkadaşım sistem gereksinimlerine göre şuan low da oynayamayacak sanırım.

Ultra da oynamak için 1080 Ti istiyormuş. Bence biraz abartı gibi. The Forest'i 1050 Ti ile Ultra da oynayan arkadaşım sistem gereksinimlerine göre şu an Low da oynayamayacak sanırım.

Evet hocam yani anlamsız o kadar sistem istiyor halbuki çok da sistemi yoracak grafik yok diye tahmin ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı