Sonsuz Hikaye

Hocam binbaşı Mert'in adını nereden öğrendi

Konuya bu "olaylar gerçek değil" saçmalığını ve aşırı trollüğü de yasaklamanızı öneriyorum.

Mert kafasını salladı ve hemen sonra bayrağı gördü. Hemen koşmaya başladı. İstasyona sadece birkaç metre kalmışken arkasından bir ses geldi. Ses diyordu ki...

@Nazım Paşa 'mızdan devam edelim.

Durun! İstasyonu yaratıklar bastı, girip canınızı tehlikeye atmayın!
Sesin geldiği yöne döndü ve...

Amaç troll zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük bir kalabalığın delicesine koşuşturduğunu gördü. Belki de 100'e yakın insan arkasındaki mutant sürüsünden kaçmaya çalışıyordu ve sadece 9-10 kişide silah vardı. Mert o kalabalığın içinde kendi akranı bir kızın yere düştüğünü gördü ve ona yardım etmek için yanına doğru koşmaya başladı.

Ama kız da 'o'nlardandı. Aniden Mert'in yüzünü parçalamak için atağa geçti. Tam ısıracakken kafasını 9mm'lik mermi delip geçti.

Kızın yakınına gelmişti. Kızın üstünde mavi bir elbise ve kırmızı ayakkabılar vardı. Sarı saçları permalıydı. Kız Mert'i gördü. Tam o anda büyük bir yaratık kızın üstüne atladı ve onu götürdü.
@Kavin şimdi ne yapalım hocam? Saliselerle geçmişsiniz beni. Sizinkinden devam edelim bari.

Tam da o anda kız bir mutant tarafından ısırıldı ve sonunda o da dönüştü.

Sonuçta kız ölmüştü ve Mert'e bir şey olmamıştı. Mert'i kurtaran mermiyi ateşleyen bir mutant uzmanıydı. İri yapılı, kirli sakallı, kısa saçlı ve askeri üniforma giyen biriydi. Mert'i hemen kolundan tuttu ve beraber koşturmaya başladılar. O esnada mutantlar tarafından parçalanan insanların çığlıklarından yer-gök inliyor ve yerler kandan kırmızıya bürünüyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…