Sonsuz Hikaye

İkisi birden sesin geldiği tarafa doğru bakıyordu. Karanlık çalıların arasından başka bir karaltı yaklaşıyordu.

O karaltı yaklaştıkça çıkardığı ses artıyor, bizimkiler put gibi hareketsiz duruyordu.

İkisi de bu sesin onlar için ne anlama geldiğini gayet iyi biliyordu.

"O" yaklaşıyordu.

Binbaşı hızlı bir şekilde kendini toparladı ve Mert'i omuzlarından tutup salladı.

Binbaşı: "Mert! Hemen buradan gitmemiz gerekli." dedi.

Bunun üzerine Mert de kendine geldi ve başı ile onayladı.

İkisi birden sesin geldiği yerin tersine doğru harekete geçti.

İlerlerken bir yandan Binbaşı yeni planı Mert'e anlatıyordu.

Binbaşı: " Mert, planımız şu:"

(Bundan öncekileri çok detaylı okuyamadım ama umarım gidişatı bozmamışımdır :kedi:)
Hocam binbaşı Mert'in adını nereden öğrendi :)

Konuya bu "olaylar gerçek değil" saçmalığını ve aşırı trollüğü de yasaklamanızı öneriyorum.

Mert kafasını salladı ve hemen sonra bayrağı gördü. Hemen koşmaya başladı. İstasyona sadece birkaç metre kalmışken arkasından bir ses geldi. Ses diyordu ki...

Konuya bu "olaylar gerçek değil" saçmalığını ve aşırı trollüğü de yasaklamanızı öneriyorum.

Mert kafasını salladı ve hemen sonra bayrağı gördü. Hemen koşmaya başladı. İstasyona sadece birkaç metre kalmışken arkasından bir ses geldi. Ses diyordu ki...
Amaç troll zaten. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük bir kalabalığın delicesine koşuşturduğunu gördü. Belki de 100'e yakın insan arkasındaki mutant sürüsünden kaçmaya çalışıyordu ve sadece 9-10 kişide silah vardı. Mert o kalabalığın içinde kendi akranı bir kızın yere düştüğünü gördü ve ona yardım etmek için yanına doğru koşmaya başladı.

Kızın yakınına gelmişti. Kızın üstünde mavi bir elbise ve kırmızı ayakkabılar vardı. Sarı saçları permalıydı. Kız Mert'i gördü. Tam o anda büyük bir yaratık kızın üstüne atladı ve onu götürdü.
@Kavin şimdi ne yapalım hocam? Saliselerle geçmişsiniz beni. Sizinkinden devam edelim bari.

Sonuçta kız ölmüştü ve Mert'e bir şey olmamıştı. Mert'i kurtaran mermiyi ateşleyen bir mutant uzmanıydı. İri yapılı, kirli sakallı, kısa saçlı ve askeri üniforma giyen biriydi. Mert'i hemen kolundan tuttu ve beraber koşturmaya başladılar. O esnada mutantlar tarafından parçalanan insanların çığlıklarından yer-gök inliyor ve yerler kandan kırmızıya bürünüyordu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı