Sonunda 8.1 yükledim

albaywolf

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dün izinliydim. Aylardır etkinleştiremediğim Windows 7'nin kapkara masaüstü ekranı içimi, ruhumu karartmışken dedim ki vakit var bir format atıyım. Windows 8.1'i daha önce indirmiştim zaten. Tedbirli olmayı severim, her ihtimale karşı önce mevcut sistemin imajını aldım, sonra bastım 8.1'i. Hayatımda attığım en hızlı format oldu. İlk açılışta Windows Update'yi çalıştırdım, reset attığımda bütün sürücüler yüklenmiş vaziyette açıldı bilgisayar. Ben o sürücüleri elle indirmek için daha önce akşama kadar uğraşmıştım, hiç birine gerek kalmadı. Komple Windows kurulumu sürücü indirmekten daha kısa sürdü yani. Demem o ki benim gibi üşengeçlikten format atmayıp aylarca kapkara masaüstüne maruz kalan arkadaşlar varsa daha fazla beklemesinler altı üstü format sonuçta atomu parçalamıyorsunuz. Üstelik hiç de uğraştırmıyor :D

Tek sorun CS'yi hala oynayamıyorum. Sürekli hl.exe çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Özledim kantır sıtrayk oynamayı :(

Bu işletim sistemi bir harika dostum! :D

htDwDEf.png

Yalnız sol alta Başlat tuşu gibi bir şey koymuşlar çok sırıtıyor onu hiç beğenmedim. Hiç bir ekstra fonksiyonu da yok zaten. 8'de o tuş görünürde yok ama görev çubuğunun üzerinde işlevi var.

Bence o Windows tuşu süper olmuş. (Gittiği yer aynıda olsa :D)
Sağ tıklayınca bazı yerlere kolaylıkla gidilebiliyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı