Sonunda 8.1 yükledim

Evet bende sorun yaşamadım. Ama yinede XP uyumluluğunda dene demiştim. Belki çözülür diye. Bende de yeni format atıp kurduğum oyun çaışıyor. Format attıktan 2 hafta sonra falan kurarsam oyun açılmıyor. Garip. Hitman Absolution da oldu bu olay.

Bende 8 ile 8.1 var yeni 8 kurdum ve Tp-Link sürücüsünü yapana kadar canım çıktı en sonunda manuel kurdum. Sorum şu ben 8.1 kursam sürücülerin hepsi (Tp-Link dahil) kurulu halde mi olur ?

Bende 8 ile 8.1 var yeni 8 kurdum ve Tp-Link sürücüsünü yapana kadar canım çıktı en sonunda manuel kurdum. Sorum şu ben 8.1 kursam sürücülerin hepsi (Tp-Link dahil) kurulu halde mi olur ?

Yükseltme ile kuracaksan var olan driverını uyumlu ise korur hatta daha günceli varsa günceller. Temiz kurulumda ise bulursa zaten kendisi yükler ki bulacağını da sanıyorum. Bulamazsan belirt yardımcı oluruz driver konusunda.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı