Sonunda ağladığınız ya da duygulandığınız oyunlar nelerdir?

TheDoctorBW

Hectopat
Daha fazla  
Bir oyunu bitirince duygulandığınız ya da ağladığınız oyunlar nedir benim.

RDR 2 Witcher 3 TWD season 1 2 3 ve 4 Mafia remake Max Payne 3 metro serisi Crysis 3 Dishonored. Saymadığım daha çok vardır eminimde aklıma gelmiyor bu arada hepsine ağlamadım yanlışlık olmasın duygulandığım ve bittiğine üzüldüğüm oyunlar.

oyunun sonunda ağlamasam bile biraz duygusallaşmıştım. İki karaktere de bombayı vermek istemedim acaba beni ne kadar bekletir vermezsem ne olur diye düşündüm Clayton öldü :((((

RDR 2 Witcher 3 TWD season 1 2 3 ve 4 Mafia remake Max Payne 3 metro serisi Crysis 3 Dishonored. Saymadığım daha çok vardır eminimde aklıma gelmiyor bu arada hepsine ağlamadım yanlışlık olmasın duygulandığım ve bittiğine üzüldüğüm oyunlar.

Witcher 2'de duygulanmıştım 3'ü oynamak nasip olmadı eski PC ancak 2'yi kaldırıyordu

Metro Exodus'ta biraz etkilenmiştim. Bu arada hocam bir virgül koysaydın ne güzel olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı