Sonunda başardım....Hp Probook 4530s i3 Maverıcks ve windows 8

Yaklaşık 2 haftaya yakın bir süre ıçınde arzuma yetdim....Tabiyki sizlerin sayesinde...Teşekürler..Gelelim kurulum anlatımına....İlk kurdugum maverıcksi boot edemedim..Usb den açıb çalıştıryordum...Amma dün gece yatmadım ve yaptım..Unıbeast sayesınde indirdiğm .app dosyasını unıbesatla flash beleğe atdım..Ve f10 bıos menyu f9 boot menyu bıso ayarlarınında AHCI moda getrdim bıos kilidini deaktif etdim..Ve kurulumu tamamladım ve multıbesat lada boot yaptım ve
HP ProBook Installer 6.1.13r3 bununlada kext leri kurdum
yenıden başlatdım.. VE aynı sorun gpt test ---- boot eror verdi..Bunun da sebebi HHD 620gb olması .Bu sorunun da çözümüde tekrar usb den kurulum aşamasına geldim disk izlemcisini açtım mac ı yüklediyim diski kapatım ve terminal kısmına geldim..Ve diskutil list yazdım ve disk listem geldi.Burda yapmamız gereken sadece bu komutu girmek
dd if=/Volumes/usbinizin ismi/usr/standalone/i386/boot1h of=/dev/disk?s? ?-mac yüklü diskinizin numarası ve bu komutu yazdıkdan sonra enter vurun bu kadar..

Dosya Ekleri

• boot0.jpg
    boot0.jpg
    10,1 KB · Görüntüleme: 410
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı