Sonunda işlemci ve soğutucu aldım

DjKedi

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Uzun süredir beklediğim işlemcim Ryzen 5 5600X ve geçenlerde aldığım Cooler Master ML360R bugün elime geçti. Bayağıdır bugünü bekliyordum. Mevcut sistemimde 3400G vardı şimdi sıra 3400G ile küçük bir sistem daha kurmakta :D.

@MisakiTaro ve @BerkayZ87ID-cooling marka sıvı soğutma almayı düşünüyordum fakat bu aldığım sıvı soğutmaya 900 küsur lira verdim, bayağı ucuza geldi o yüzden bunu aldım :D. Lütfen beni "ID-cooling fanclup"ten kovmayın :D.

Uzun süredir beklediğim işlemcim Ryzen 5 5600X ve geçenlerde aldığım Cooler Master ML360R bugün elime geçti. Bayağıdır bugünü bekliyordum. Mevcut sistemimde 3400G vardı şimdi sıra 3400G ile küçük bir sistem daha kurmakta :D.

@MisakiTaro ve @BerkayZ87ID-cooling marka sıvı soğutma almayı düşünüyordum fakat bu aldığım sıvı soğutmaya 900 küsur lira verdim, bayağı ucuza geldi o yüzden bunu aldım :D. Lütfen beni "ID-cooling fanclup"ten kovmayın :D.
Çok iyi fiyatmış ML360R için.

Ne cüretle ID-Cooling'den başka bir marka alırsınız?

(!)

Soğutucu güzel fiyata gelmiş. Hayırlı olsun.

Amazon germenyden aldım aldıktan 1 gün sonra fiyatı 1100'lere çıktı, işin saçma tarafı şu soğutucuya tıkladığım zaman anasayfaya gidiyordu fakat ben 1 hafta önceden istek listeme eklediğim için sepete ekleyebildim.
Amazon.com.tr : ml360r şu ilk ürün, ama tıkalyınca direk aanasayafya atıyor :D
1617282648572.png

Geri
Yukarı