Sony A6000 mi? Canon EOS M50 mi?

ErhanEmre

Hectopat
Merhaba arkadaşlar;

Kit lensleriyle Sony (16-50 mm) 3600 TL, EOS M50 de (15_45 IS) 4600 fiyata sahip fakat Sony A6000 4 yaşında, EOS M50 ise 1 yaşında. Sony'e özel ilgim var, daha önce kullandım memnun kalmıştım. İkisi arasında performans farkı var mı? Şu an bahsettiğim konuda kararsızım önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şayet Sony A6000 ile kıyaslama yapacaksak Canon M50 modeli sunduğu özellikle daha yenilikçi olduğunu söyleyebilirim. Amaç fotoğraf mı yoksa video mu belirtmemişsin ama Canon ikisi içinde ideal çözüm sunuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu izledim karşılaştırmalara baktım renkler felan aynı pozlama farkları olmuş bazı noktolarda ikisi arasında fark olarak bu gözüme çarptı, ingilizcede yokki tam anlayamadım, kısaca özet geçebilir misin?

Merhaba, size şöyle açıklıyım; Her markanın kendine has bir görüntü kalitesi vardır, Sony videoda başarılı, Canon ise fotoğrafta...Arada sensör farkı var ,anlıycağın ikiside işini görür ,ne çekiceğinde önemli tabiki, ama düğün çekecem diyorsan Video kamera tavsiye ederim ,hobi olarak bakıyorsan bütçene göre karar ver , Sony a6000 tercihimdir.İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı