Sony A7 II alınır mı?

eleutherios75

Hectopat
Merhablar ben Azerbaycan'da yaşıyorum. Ne zamandandır kamera almak istiyorum ama bütçeme uygun kamera bulamiyordum. Bir ilanda gördüm şimdi Sony A7 II TL ile 8500 TL sadece body. Sizce alınır mı? Bir de bunun için lens kaç dolara patlar? Nasıl bir lens tavsiye edersiniz mm olarak.
sony a7 ii ilana bakabiliyosaniz buradan bakabilirsiniz çok kullanılmış 70k.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhablar ben Azerbaycan'da yaşıyorum. Ne zamandandır kamera almak istiyorum ama bütçeme uygun kamera bulamiyordum. Bir ilanda gördüm şimdi Sony A7 II TL ile 8500 TL sadece body. Sizce alınır mı? Bir de bunun için lens kaç dolara patlar? Nasıl bir lens tavsiye edersiniz mm olarak.
sony a7 ii ilana bakabiliyosaniz buradan bakabilirsiniz çok kullanılmış 70k.

Bende var kalitesini pek beğenmiyorum

Hocam aman diyeyim. Makinenin canı çıkmış. Batarya kapağı yok, bir çok yeri aşınmış. Suya dayanıklılık özelliğini kaybetmiş. Eğer FF makine şart değilse Fujifilm öneririm. 8500 liraya hem lens hem makine alabilirsiniz Fujifilm alırsanız.

Makinede aradığınız özellikler nelerdir? Ona göre bir model önerelim.

Hocam aman diyeyim. Makinenin canı çıkmış. Batarya kapağı yok, birçok yeri aşınmış. Suya dayanıklılık özelliğini kaybetmiş. Eğer ff makine şart değilse fujifilm öneririm. 8500 liraya hem lens hem makine alabilirsiniz fujifilm alırsanız.

Makinede aradığınız özellikler nelerdir? Ona göre bir model önerelim.

Yani ilk makinem anlamam çok. Video değil de fotoğrafçılık odaklı istiyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-08-09-20-49-30-927_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    Screenshot_2022-08-09-20-49-30-927_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:
Özellikle Sony bakmanızın bir nedeni var mı? İhtiyaçlarınızı daha ucuz bir makine karşılıyorsa yüksek düzey bir makine almanıza gerek yok.

Ff olmasini istiyorum bir yandan. Bir yandan lens alınca yatırım yapmış oluyorum ve bunun Sony'den olmasını istiyorum.

Özellikle Sony bakmanızın bir nedeni var mı? İhtiyaçlarınızı daha ucuz bir makine karşılıyorsa yüksek düzey bir makine almanıza gerek yok.
Canon 6d nasıl hocam? 8900 e sadece body

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı