Sony C4, Samsung E7 veya Asus Z2 ?

oguzz023

Hectopat
Daha fazla  
Herkese Selamun Aleyküm öncelikle arkadaşlar.:)
Arkadaşlar yeni şuan da S4 Mini kullanıcısıyım ama artık telefonun performansı ve belleği beni mutlu etmiyor, bunun için yeni bir telefon almaya karar verdim ve başlıkta saydığım 3 telefondan birini almak istiyorum.
3 telefonun da iyi olduğu düşünüyorum ve üçünü de araştırdım az çok.
Ancak Sony ve Asus arasında kaldığımı söyleyebilirim, ama Samsung'un arayüzüne alıştığımdan dolayıda diğer 2 telefon arasında zorluk çekeceğimi düşünüyorum.

Benden bu kadar sizin değerli yorumlarınız benim için çok önemli...:mutlu:

Şimdiden Teşekkürler.:utanç:

Bellek konusunda sorun yaşıyorsan Zenfone 2 tercih etmelisin. Performans konusunda da yarı yolda bırakmayacaktır. Sony C4 ü kullanmadığım için pek bir fikrim yok ama Zenfone 2 kullanıcısıyım telefondan memnunum. Arayüz konusunda için rahat olsun çabuk alışabileceğin bir arayüze sahip. Bende S3 Mini' den geçiş yapmıştım. Sony C4 kullanan arkadaşlar telefon hakkında yardımcı olacaktır.

C4'ün ekranı güzel ve performanslı cihaz Zenfone 2'nin ise ekranı o kadar tatmin edici değil fakat aynı şekilde güçlü bir cihaz ve amiral gemisi bir cihaz bazı tekno marketlerden aldığım bilgiler doğrultusunda C4'ün performans anlamında daha iyi olabileceğini düşünüyorum. Samsung'un android arayüzünü kullandıktan sonra diğer 2 cihazın arayüzünü kullanmak sizi zorlamayacaktır sonuçta android tabanlı yazılımları çalıştırıyor bu cihazlar kolayca alışacağınızı düşünüyorum. Benim fikrim bu şekilde yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim.

Bellek konusunda sorun yaşıyorsan Zenfone 2 tercih etmelisin. Performans konusunda da yarı yolda bırakmayacaktır. Sony C4 ü kullanmadığım için pek bir fikrim yok ama Zenfone 2 kullanıcısıyım telefondan memnunum. Arayüz konusunda için rahat olsun çabuk alışabileceğin bir arayüze sahip. Bende S3 Mini' den geçiş yapmıştım. Sony C4 kullanan arkadaşlar telefon hakkında yardımcı olacaktır.

Evet bellek olarak Z2 önde gibi ve bende bellekten taraf bayağı sıkıntı yaşıyorum. Önerin ve yorumum için teşekkürler.

C4'ün ekranı güzel ve performanslı cihaz Zenfone 2'nin ise ekranı o kadar tatmin edici değil fakat aynı şekilde güçlü bir cihaz ve amiral gemisi bir cihaz bazı tekno marketlerden aldığım bilgiler doğrultusunda C4'ün performans anlamında daha iyi olabileceğini düşünüyorum. Samsung'un android arayüzünü kullandıktan sonra diğer 2 cihazın arayüzünü kullanmak sizi zorlamayacaktır sonuçta android tabanlı yazılımları çalıştırıyor bu cihazlar kolayca alışacağınızı düşünüyorum. Benim fikrim bu şekilde yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim.

C4'ün de Z2'nin'de bana göre performansları iyi, ama dediğiniz doğrudur C4'ün performansı iyi daha iyi olabilir. Ancak şunu söylemeliyim ki C4'ün ön kamerası nedense beni etkiliyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı