Sony DualSense Edge Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Sony DualSense Edge Fiyatı

Sony, Ağustos ayında standart PlayStation 5 DualSense oyun kumandasının geliştirilmiş bir sürümünü duyurmuştu. Microsoft’un Elite serisiyle sunduğuna benzer şekilde yepyeni DualSense Edge parça özelleştirilebilirliği ve daha ince ayarlı kontroller sunacak şekilde ayarlanmış durumda. Son olarak Sony, DualSense Edge için fiyat ve çıkış tarihi bilgisini paylaştı. Buna göre oyun kumandası 26 Ocak 2023 tarihinde 199.99 dolar […]

Devamı: Sony DualSense Edge Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

200 dolar bir oyun kumandasına, maşallah.

İyi hoş, bir ton şov yapmışlar da yıllardır şu firmaların analogları bozulup duruyor. Analogları elle değiştirilebilir bir sistem yapsalar oyuncu dünyası için büyük faydaları olur.

Analog bozulduğunda gideyim orjinal analog alıp kendim takayım. Neden beni servislere mahkum ediyorsunuz?

İyi hoş, bir ton şov yapmışlar da yıllardır şu firmaların analogları bozulup duruyor. Analogları elle değiştirilebilir bir sistem yapsalar oyuncu dünyası için büyük faydaları olur.

Analog bozulduğunda gideyim orjinal analog alıp kendim takayım. Neden beni servislere mahkum ediyorsunuz?
Bu modelin gözle görülür tek özelliği o zaten hocam. Tanıtımlarını izlediyseniz değiştirilebiliyor o stickler. Sony daha kaliteli stickler kullanmak yerine, aynı problemli stickleri değiştirilebilir yaparak ordan kazanmaya devam ederler artık.

Bu modelin gözle görülür tek özelliği o zaten hocam. Tanıtımlarını izlediyseniz değiştirilebiliyor o stickler. Sony daha kaliteli stickler kullanmak yerine, aynı problemli stickleri değiştirilebilir yaparak ordan kazanmaya devam ederler artık.
Sırf bu özellik için muazzam pahalı bir modele gerek yok. Bana kalırsa bunu Dualshock 4 zamanından beridir yapmaları gerekiyordu. Zaten neredeyse donanımsal olarak bozulan tek parça analog. Bunu da satsınlar bize gerekirse biz kendimiz takalım yeter ki.

Sırf bu özellik için muazzam pahalı bir modele gerek yok. Bana kalırsa bunu Dualshock 4 zamanından beridir yapmaları gerekiyordu. Zaten neredeyse donanımsal olarak bozulan tek parça analog. Bunu da satsınlar bize gerekirse biz kendimiz takalım yeter ki.
Muhtemelen Xbox Elite'i yapmış biz niye yapmayalım diye yapılmış bir hareket. Hali hazırda insanlar da sticklerden fazlasıyla şikayetçiyken düşünülmüş olsa gerek. Ben batarya konusuna tavım :) Değiştirilebilir batarya çok daha mantıklı olurdu bana göre. Xbox'ın pil olayı beni çok rahatlatıyor. Bitti mi değiştiriveriyorsun direkt. Ölmüş bataryayı değiştirmek, değiştirtmek daha riskli ve maliyetli geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı