Sony DualSense kablosuz PS5 kolu alınır mı?

Tipircikk

Picopat
Hayatım boyunca hiç oyun kolu almadım bu yüzden ne alacağımı bilmiyorum. Aklıma PS5 kolu geldi PC'ye bağlayıp istediğim oyunlarda falan istediğim gibi oynayabilir miyim? Daha kaliteli kol var mı yoksa yeterli mi başka ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayatım boyunca hiç oyun kolu almadım bu yüzden ne alacağımı bilmiyorum. Aklıma PS5 kolu geldi PC'ye bağlayıp istediğim oyunlarda falan istediğim gibi oynayabilir miyim? Daha kaliteli kol var mı yoksa yeterli mi başka ne önerirsiniz?

Ben Xbox kolu aldım indirimde 2 tane birisini sattım hemen diğeri öyle boşta duruyor rahat dediler ama hiç rahat gelmedi bana dualshok 3 bile daha rahattı. Ama ben gidip DualSense aldım çok rahatım. Spider-Man God of War detriot FC24 sorunsuz oynuyorum.

Daha kaliteli mi bilmem ama Xbox kolu var. Şu an DualSense kullanıyorum. Dswindows ugulaması ile her oyunu oynatıyor.Tutuşu çok rahat.Bazı oyunlarda ise gerçekçi tetik hissiyatı var.

Uyumluluk açısından oyunlarını Steam'den oynayacaksan hiç sorun yaşamazsın çünkü Steam'ın kontrolcü desteği var. Steam dışı oyunlarını da DualSenseX programıyla gayet sorunsuz oynayabilirsin. Ben yaklaşık 2 senedir kullanıyorum ve çok memnunum tavsiye ederim.

Daha kaliteli mi bilmem ama Xbox kolu var. Şu an DualSense kullanıyorum. Dswindows ugulaması ile her oyunu oynatıyor.Tutuşu çok rahat.Bazı oyunlarda ise gerçekçi tetik hissiyatı var.
Eğer öyle ise Dualsense almak daha mantıklı Sony zaten kaliteli marka ufak bir uygulama ile bu özellikler kullanılıyor ise Xbox almaya gerek yok

Her oyun kontolcü desteği sunmayabiliyor. O yüzden bunu da göz önünde bulundurarak almanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı