Sony Playstation 3 Super Slim Alınır mı?

mrmarcellus

Hectopat
Başlıktan da anlaşılacağı üzere yazın PS3 almaya planlıyorum. 1 2 gündür de sitede araştırıyorum (PS3, X360 vs.) ve PS3'te karar kıldım. Özellikle aksiyon oyunlarına ayrı bir ilgim var onun için XBOX'tan vazgeçtim. Gözüm kaliteli oyunlara da pek alışık değil ne yalan söyleyeyim :D. Hem başlangıç hem de daha uygun ve beni mutlu edecek olmasından ve oyun fiyatlarıda bi hayli düşük olduğu için şu konsolda karar kıldım:

Bu ürün kırılmış mıdır? Almaya değer mi ? Çünkü içinde Türkçe yama ve dublajlı oyunlar var ve ben bi oyunu dublaj veya Türkçe yamasız oynamaktan gram zevk almam. Konsol kırılmasını da araştırdım bu süre zarfında ve bana uygun ama bir yandan da uygun değil ve ben takıntılı biriyim (mesela bir şeyin orijinalliği bozulursa bir rahatsız olurum.) Onun için yoksa oyuna para da veririm sıkıntı değil. Tek sorunum Türkçe yaması olmaz onun için bu konsolu seçtim ama içimde de 1-2 şey yok değil. Oyunları "Online" oynar mıyım kararsızım ama sizin bu konuda görüşleriniz nedir? (Çocukluktan beri GTA ve Mafia sevgisi taşıyorum. GTA 5 hariç genel veTürkçe yama olan bütün oyunlarını tekrar tekrar bitirdim.)
-Hiç uğraşma PS4 veya / XBOX One al demezseniz sevinirim. XBOX'uda başta elediğimi belirtmek ister ve kalite konusunda üstte de belirttiğim gibi kaliteye alışık olmadığımı da söylemek isterim.

Yazmayın demişsiniz ama yazacağım kusura bakmayın. 2019 ' da PS3 ' e bu para verilmez PS4 Al.
PS4'ün online ve diğer şeylerine para vermek istemiyorum. 4K'lık bir televizyonada sahip değilim zaten. Sağolun
Bence de PS4 normal versiyonu alabilirsiniz bütce yetiyor ise
Şahsen daha Xiaomi Pocophone F1 falanda alıcam beni idare edip eğlendirmesi için istiyorum PS3'ü yoksa PC alırdım paraya kıyıp ;)
Yazmayın demişsiniz ama yazacağım kusura bakmayın. 2019 ' da PS3 ' e bu para verilmez PS4 Al.
Hemde PS4'ün oyunları 2. El bir ps3 parası sanki :D

Teknolojide her zaman için güncel olanı tercih etmenizi öneririm. Bütçe sıkıntınız varsa aynı fiyata Klasik Xbox One ya da Playstation 4 Fat kasa alabilrsin. Oyun konusunda acele etmeni önermiyorum 1 2 tane oyun alırsın diğerlerini yavaş yavaş toplarsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı