PlayStation 3 Slim vs super Slim

@GMC Denali TempMon kullanmıyorum. Deneyimlemedim. Evet halen PS3 var. Elimde 6 cihaz var. 8 tane de PS4 var. PS3'ler kurulu değil, müşteri PES 13 istediği zaman kuruyorum. Bakımları yapan tanıdık var o ilgileniyor.

@GMC Denali
Ben TempMon hakkında kendi görüşümü açıklayayım. TempMon'da WebMAN moddaki gibi sıcaklığı bir yere kadar sabitleyebiliyor ama PS'yi aç kapat yapınca TempMon'da ayarladığım fan hızı gidiyor. Bu yüzden dükkandaki 8 adet PS3'e WebMAN mod kurdum. WebMAN mod daha kullanışlı daha iyi bence TempMon'dan.

WebMAN mod da burada ki ayarların aynısını yapıldığı zaman yeterli.
20220622_002045.jpg

Otomatik seçeneği seçili olacak ve 65 derece ye sabitlemen yeterli bir de en düşük diyor en düşüğün yanına 30'da yazabilirsin. Zaten bunu ayarları yaptıktan sonra makinenin ömrüne ömür katmış oluyorsun. 1 adet PS3'ümü zamanında ayarlayamadığım için şimdi HDMI girişinden siyah olan yerleri mavimsi gibi bir renkle gösteriyor ben de yaptırmaya deymez diyip component kablo aldım HDMI'daki gibi güzel görüntü veriyor.

Son düzenleme:
@GMC Denali
Ben TempMon hakkında kendi görüşümü açıklayayım. TempMon'da WebMAN moddaki gibi sıcaklığı bir yere kadar sabitleyebiliyor ama PS'yi aç kapat yapınca TempMon'da ayarladığım fan hızı gidiyor. Bu yüzden dükkandaki 8 adet PS3'e WebMAN mod kurdum. WebMAN mod daha kullanışlı daha iyi bence TempMon'dan.

WebMAN mod da burada ki ayarların aynısını yaptığın zaman yeterli.
Eki Görüntüle 1453685
Otomatik seçeneği seçili olacak ve 65 derece ye sabitlemen yeterli bir de en düşük diyor en düşüğün yanına 30'da yazabilirsin. Zaten bunu ayarları yaptıktan sonra makinenin ömrüne ömür katmış oluyorsun. 1 adet PS3'ümü zamanında ayarlayamadığım için şimdi HDMI girişinden siyah olan yerler mavimsi gibi bir renkle gösteriyor ben de yaptırmaya deymez diyip component kablo aldım HDMI'daki gibi güzel görüntü veriyor.
Süper Slim'e Webman olmuyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı