PlayStation 3 Slim vs super Slim

Son düzenleme:
Kurdum, PS3 temparature kısmına girdim. Ne yapmam gerek manuel ayarlama için?

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Hocam burada gerekli ayarları yaptıktan sonra ''save'' yani kaydete bas.

5.jpg

Hocam gerekli fotoğrafları koydum o menüye girme için fan ayarı için ve kaydetme ve yeniden başlatmak için bütün fotoğraflar burada.

Son düzenleme:
Ah ah yıl oldu 2023 yakında 2024'e gireceğiz bende oldukça fazla şey yaşadım bu arada iyi günlerim oldu kötü günlerim oldu masaüstü bilgisayar falanda almıştım ve sonunda bugün PlayStation 3 aldım ve bu yarım kalan konuda bugün burada mutlu son ile bitmiştir.

Ah ah yıl oldu 2023 yakında 2024'e gireceğiz bende oldukça fazla şey yaşadım bu arada iyi günlerim oldu kötü günlerim oldu masaüstü bilgisayar falanda almıştım ve sonunda bugün PlayStation 3 aldım ve bu yarım kalan konuda bugün burada mutlu son ile bitmiştir.
Hangi kasayı seçtin? Ben de sattım.

Kaç TL'ye aldınız? Umarım kazıklanmamışsınızdır. Bazı kişilerin 17 senelik alete biçtikleri fiyatlar akıl alır gibi değil.

Geri
Yukarı